SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test IHS nr 4 -Damska figura na wiosnę 2018 z Iron Horse

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23125

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644






Teraz coś dla naszych pań.

Co prawda, jeszcze nawet zimy nie ma ale ,jak to kulturyści,mamy już plany na wiosnę 2018.


Dwa miesiące testowania suplementów pozwalających szybciej osiągnąć fajną damską figurę z wszystkimi jej zaletami i ze zmiejszeniem wszelkich niedoskonałości.

Pomogą w tym takie suplementy z firmy Iron Horse.

- Thermo Pump-fajna przedtreningówka i spalacz tłuszczu przez podniesienie ciepłoty ciała (szybsza przemiana materii)
Chodząc na poranne treningi przy tempetraturach ujemnych ,chętnie to biorę-od razu robi się cieplej :)

- Iron tadd-chłopacy już to testowali-można poczytać ,jak to odczuwali-oprócz działań pro zdrowotncyh poprawia jakość skóry włosów.
Ja jeszcze nie próbowałem ale niedługo rozpocznę :)

- Iron shape -to absolutna nowość-jak się pojawi w styczniu-testerki to otrzymają-suplement sprzyjający kształtowaniu sylwetki.
A jak się tego nie uda wprowdzić do tego czasu -testerki otrzymają Burn&Shape.

-dodatkowo też będzie proteina w dwóch smakach Pure Whey


Jeszcze wspólnie pomyślimy,jakie kryteria tego testu powinny być konieczne,by sprawdzić,czy proponowna suplementacja pomaga w osiągnięciu wymarzonych efektów.


Do testów potrzebne są trzy kandydatki- śmiało się zgłaszać-wybierzemy najbardziej odpowiednie osoby - razem z Ojanem i Markiem C


Krótkie info + zdjęcie aktualnej formy,sylwetki na pewno pomoże w wyborze.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Wszyscy są ciekawi ,jak Wam pójdzie-więc czytelnikówi dyskutantów na pewni nie zabraknie.
A nowe zdjęcia i filmy-jeszcze bardziej ich przysporzą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130946
Prawdopodobnie będą to jedne z najpoczytniejszych testów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Zobaczymy-na razie się panie nie garną-pewnie dlatego, że przed świętami :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20728 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607770
Ja mam pytanie Czy test jest jedynie dla Pań z działu 35+? I czy głównym celem musi być redukcja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130946
Viki
Ja mam pytanie Czy test jest jedynie dla Pań z działu 35+? I czy głównym celem musi być redukcja?
Sądzę, że nie tylko dla nich
A celem jest damska figura a ona zgodnie z obecnymi trendami nie powinna być nadmiernie zredukowana
Można się zgłaszać do weryfikacji
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Ogólnie proponowane suplementy sprzyjają redukcji i ogónie poprawie formy.

Najlepiej wrzuć zdjęcia i napisz na jakim etapie teraz jesteś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
celem ( dla mnie )jest test produktów i indywidualna ocena spełnienia założeń, całość postepowania dietetycznego i treningowego warunkuje cel czyli osiągnięcia. Dla każdej z Pań te cele mogą być rożne, a suplementy mają jedynie wspierać trening, nastrój, motywacje, regeneracje .... prowadzace do celu

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Czyli?

Śmiało się zgłaszać ,bo zapowiada się to bardzo ciekawie- praktycznie w każdej formie fizycznej jest możliwość wzięcia udziału w teście.

A tak dla przypomnienia-naUstawce SFD 20 stycznia w Poznaniu będzie Małgośka Mackiewicz-zaprezentuje swój trening na mieśnie brzucha (brzuch ma kosmiczny ! )-będzie go można z nią zrobić i się zadeklarować na 2 miesięczny trening tym sposobem.

Nagroda dla najlepszej zmiany-czyli idelanie by się to łączyło z testowaniem Iron Horse


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20728 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607770
Zastanowię się Jak się pojawią jakieś dodatkowe kg po świętach to może pomyśle o redukcji Póki co główny cel to poprawa wytrzymałości siłowej i biegowej a nie sylwetka sama w sobie, choć jakby tak zrzucić ze 2-3kg to byłoby na pewno lżej. Z tych wszystkich proponowanych suplementów najbardziej mnie zaciekawił Iron tadd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 555 Napisanych postów 6412 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 57352
ojan
Prawdopodobnie będą to jedne z najpoczytniejszych testów

Haha, pierwsza myśl jak tu zaglądnąłem
http://i2.pinger.pl/pgr276/a114a6720024cb64511f6f3f
na święta chciałem odpoczywać od wszystkiego a nie wkręcać się w testy


Zmieniony przez - Ronin78 w dniu 2017-12-22 09:13:35

PB:
IM 140.6 Poznań 25.06.2017, 12:48:33 / IM 70.3 Gdynia 07.08.2016, 5h:23min:57s / JBL Triathlon Sieraków 28.05.2016 1/4 IM, 2h:33min:54s / Otyliada 12/13.03.2016 15km, 6h:28min / III PKO Maraton Rzeszowski 04.10.2015, 03h:55min:51s / Półmaraton Rzeszowski 06.04.2014, 1h:53min:03s / Trening 08.06.2017, 10km 47min:43s / Łańcucka Piątka 5km 11.06.2016, 22min:45s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Testy ruszą w styczniu i raczej nie od samego początku-tak więc czasu jeszcze jest na spokojne przygotowanie się.

Ale chcemy do tego czasu wybrac trzy testerki-stąd ten temat juz przed świętami :)

Potem święta,a potem tradycyjne noworoczne postanowienia.

Wszystko się ładnie komponuje w tym układzie.



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból w barku

Następny temat

Blitzkrieg Rache,czyli rewanż po latach Gwid,Kabo,Kerad

WHEY premium