SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Test Enanthate solo, prośba o porady.

Ankieta - proszę o pomoc

Wiek 34
Waga 97
Wzrost 180
Obwód ramienia 43
Obwód klatki 114
Obwód uda 68
Obwód talii 92
Staż na siłowni Ćwiczę od 16 roku życia, 4 lata trenowałem 3-bój siłowy w czasach akademickich
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy) 5 solidnych posiłków
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe Ten jest pierwszy
Opisz swój plan treningowy Siłownia 3 dni w tygodniu- Push, Pull, Legs. 3 dni aeroby w dni wolne.
Cel cyklu Poprawa sylwetki, masa mięśniowa
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia nie dotyczy
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej) nie mierzyłem
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) waga nie spada poniżej 93kg i nie urosła jeszcze powyżej 97kg
Stan zdrowia dobry
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia zakola
PPM (podstawowa przemiana materii) nie wiem
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą) Klata- 140, Martwy 210, Przysiad 190-to są wyniki bez sprzętu, kiedyś przy wadze 75kg. Teraz szkoda mi kolan i kręgosłupa i nie sprawdzam maksymalnych wyników.
Wysłana -
Witam,

Jestem w końcówce piątego tygodnia cyklu na testosteronie enanthate 250mg e5d. Chcę na dniach przybić Pengryl, opakowanie podzielone na trzy równe dawki e2d.
Zamieszczam wyniki badań przed cyklem i po czterech tygodniach.
Jak widać przed cyklem miałem już wysoko estradiol i prolaktynę i teraz jeszcze podbiło.
Mam pod ręką Tamoksifen tabletki 20 mg i Anastrozole tabletki 1 mg. W ciągu paru dni mogę mieć Cabaser.
Kiepsko się czasami czuję, może przez wysokie ciśnienie. W trzecim tygodniu zacząłem mierzyć i najpierw było w granicach 155/110, teraz pierwsze urosło i drugie spadło i jest w granicach 165/95. Przed cyklem miałem dobre ciśnienie.
Testosteron podbiło mi około 10 razy przy dawce 250 mg e5d. Był plan żeby podbić po pierwszych badaniach do 250 mg w pon i czw, ale nie wiem czy warto, jak jest tak wysoko.
Ogólnie to nie czuje mocno tego teścia, poza lekką pompą i bardzo delikatnym przyrostem siły.
Libido w kratkę, nie ma szału. Przed cyklem też czasami było kiepskie.

Myślę, że powinienem zbić estradiol i prolaktynę.
Proszę o porady co brać i w jakich dawkach.

Zmieniony przez - Prężny w dniu 2017-12-16 18:04:21
Wysłana -
Witam

Testosterone Enanthate jest podstawowym środkiem stosowanym w fazie anabolicznej. Jest środkiem, po który sięgają zarówno początkujący jak i zaawansowani zawodnicy. Jest silnym sterydem o właściwościach anaboliczno-androgennych.

Daje bardzo duże przyrosty masy i siły, które poza naturalnymi właściwościami wiążą się z jego skłonnościami do magazynowania wody. Skłonność ta wynika z jego silnej aromatyzacji do estrogenu.

Znakomicie działa w połączeniu z wysoce anabolicznymi środkami takimi jak Nandrolon i Metanabol. Osoby stosujące Testosteron stają się bardziej pewne, pełne energii, mają chęci i motywację do ciężkiego treningu. Bardzo dobrze wzmaga popęd sexualny. Zdarza się również agresja, wybuchowość, co może rodzić konflikty z innymi osobami.

Co do samego pytania: sprawdzą sie tutaj środki takie arimidex i cabaser. Włącz je do swojej suplementacji i powtórz badania za kilka tygodni .Jeśli zaś chodzi o hcg to warto stosować profilaktycznie.

Pozdrawiam

Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Arimidex 1/4tabs 3x week pon/śr/pt + Cabaser 0,25mg na tydzień jednorazowo w pon. Za 4tyg możesz powtórzyc te badania.
Wysłana -
Dzięki.
Pengryl bić teraz czy poczekać trochę np. tydzień? Pytam bo prawdopodobnie podbije mi jeszcze estradiol.
Dawkę testa zostawić tak jak jest?

Zmieniony przez - Prężny w dniu 2017-12-16 19:15:19
Wysłana -
Możesz przybić teraz 2razy 2500je3d.
Wysłana -
Prężny
Dzięki.
Pengryl bić teraz czy poczekać trochę np. tydzień? Pytam bo prawdopodobnie podbije mi jeszcze estradiol.
Dawkę testa zostawić tak jak jest?

Zmieniony przez - Prężny w dniu 2017-12-16 19:15:19

HCG bijesz intuicyjnie wg swojego schematu, nie ma uniwersalnego dla wszystkich. U mnie sprawdza się np co 3tyg piatka.
Wysłana -
Przybije teraz w takim razie. Ari i Cabaser tak jak pisałeś, za miesiąc badania. Dobrze mi tego testa podbiło czy zwiększać dawkę?
Wysłana -
Trzymaj się tej dawki co robi.
Wysłana -
Witam,

3 tygodnie temu zmieniłem enana na cypio z tego samego labu. Po eneanie dupsko puchło i bolało, cypio nic nie czuć także pod tym względem cypio lepsze. Leci taka sama dawka czyli 250mg e5d.
Dzisiaj zrobiłem badania i okazało sie że testosteron spadł ponad dwukrotnie. Czy to znaczy że cypio ma dwa razy mniejsze stężenie?
Dodam że razem z przejściem na cypio szedł Arimadex 1/4 tabsa pon, sr, pt.
Esrtadiol zbiłem za bardzo bo źle się czułem przez ostatnie parę dni, dzisiaj już lepiej. Zmienię dawkowanie do 1/4 tabsa do każdej injekcji testa czyli e5d.
Prolaktyna spadła od ostatnich badań, jednak nic na to nie brałem.
Co o tym myślicie?

Zmieniony przez - Prężny w dniu 2018-01-08 13:27:30
Wysłana -
W obu przypadkach badania były robione w takich samych warunkach tzn. wieczorem lotka rano na czczo do laboratorium.
Ktoś wie czy można jednoznacznie stwierdzić że to cypio ma dużo mniejsze stężenie od enana którego wcześniej biłem?
Wysłana -
Nikt nic?
Nie wiem czy podwójnie bić ten cypio czy spowrotem bić enana po którym dupsko boli.
Będę wdzieczny za jakaś odpowiedz. Czy po przesciu na inny ester i nie zmienianiu dawki wynik o testa o polowe mniejszy oznacza mniejsze stężenie.
Wysłana -
Moze cypio ma zanizone stezenie, moze przy badaniu enana po 4 tygodniach kumulacja dawki byla wieksza tego dnia kiedy oddales krew.
Trudno stwierdzic, mozesz lekko podbic dawke cypio i zrobic za 3 tygodnie powtorne badania.
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź