SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test Enanthate solo, prośba o porady.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6733

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

34

Waga

97

Wzrost

180

Obwód ramienia

43

Obwód klatki

114

Obwód uda

68

Obwód talii

92

Staż na siłowni

Ćwiczę od 16 roku życia, 4 lata trenowałem 3-bój siłowy w czasach akademickich

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

5 solidnych posiłków

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Ten jest pierwszy

Opisz swój plan treningowy

Siłownia 3 dni w tygodniu- Push, Pull, Legs. 3 dni aeroby w dni wolne.

Cel cyklu

Poprawa sylwetki, masa mięśniowa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

nie dotyczy

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

nie mierzyłem

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

waga nie spada poniżej 93kg i nie urosła jeszcze powyżej 97kg

Stan zdrowia

dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

zakola

PPM (podstawowa przemiana materii)

nie wiem

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Klata- 140, Martwy 210, Przysiad 190-to są wyniki bez sprzętu, kiedyś przy wadze 75kg. Teraz szkoda mi kolan i kręgosłupa i nie sprawdzam maksymalnych wyników.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2369
Witam,

Jestem w końcówce piątego tygodnia cyklu na testosteronie enanthate 250mg e5d. Chcę na dniach przybić Pengryl, opakowanie podzielone na trzy równe dawki e2d.
Zamieszczam wyniki badań przed cyklem i po czterech tygodniach.
Jak widać przed cyklem miałem już wysoko estradiol i prolaktynę i teraz jeszcze podbiło.
Mam pod ręką Tamoksifen tabletki 20 mg i Anastrozole tabletki 1 mg. W ciągu paru dni mogę mieć Cabaser.
Kiepsko się czasami czuję, może przez wysokie ciśnienie. W trzecim tygodniu zacząłem mierzyć i najpierw było w granicach 155/110, teraz pierwsze urosło i drugie spadło i jest w granicach 165/95. Przed cyklem miałem dobre ciśnienie.
Testosteron podbiło mi około 10 razy przy dawce 250 mg e5d. Był plan żeby podbić po pierwszych badaniach do 250 mg w pon i czw, ale nie wiem czy warto, jak jest tak wysoko.
Ogólnie to nie czuje mocno tego teścia, poza lekką pompą i bardzo delikatnym przyrostem siły.
Libido w kratkę, nie ma szału. Przed cyklem też czasami było kiepskie.

Myślę, że powinienem zbić estradiol i prolaktynę.
Proszę o porady co brać i w jakich dawkach.












Zmieniony przez - Prężny w dniu 2017-12-16 18:04:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Witam



Testosterone Enanthate jest podstawowym sterydem stosowanym przez ćwiczących. Przy odpowiedniej diecie i treningu daje duże wzrosty siły i masy mięsniowej, na skutek podniesienia (nawet kilkukrotnie) testosteronu w organizmie i zwiększenia syntezy protein. W okresie stosowania tego środka zauważymy wzrost libido, poprawę nastroju, szybszą regenerację. Jednak istnieje też kilka skutków ubocznych, które mogą wystąpić podczas kuracji. Najczęściej są nimi:

-łysienie, jeśli masz do tego tendencje

-trądzik

-puchnięcie wodą, najcześciej na skutek aromatyzacji

-bujne owłosienie ciała

-zablokowanie układu HPTA


Co do samego pytania: sprawdzą sie tutaj środki takie arimidex i cabaser. Włącz je do swojej suplementacji i powtórz badania za kilka tygodni .Jeśli zaś chodzi o hcg to warto stosować profilaktycznie.

Pozdrawiam





Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2018-01-20 08:36:10

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Arimidex 1/4tabs 3x week pon/śr/pt + Cabaser 0,25mg na tydzień jednorazowo w pon. Za 4tyg możesz powtórzyc te badania.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2369
Dzięki.
Pengryl bić teraz czy poczekać trochę np. tydzień? Pytam bo prawdopodobnie podbije mi jeszcze estradiol.
Dawkę testa zostawić tak jak jest?


Zmieniony przez - Prężny w dniu 2017-12-16 19:15:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Możesz przybić teraz 2razy 2500je3d.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Prężny
Dzięki.
Pengryl bić teraz czy poczekać trochę np. tydzień? Pytam bo prawdopodobnie podbije mi jeszcze estradiol.
Dawkę testa zostawić tak jak jest?



Zmieniony przez - Prężny w dniu 2017-12-16 19:15:19



HCG bijesz intuicyjnie wg swojego schematu, nie ma uniwersalnego dla wszystkich. U mnie sprawdza się np co 3tyg piatka.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2369
Przybije teraz w takim razie. Ari i Cabaser tak jak pisałeś, za miesiąc badania. Dobrze mi tego testa podbiło czy zwiększać dawkę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Trzymaj się tej dawki co robi.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2369
Witam,

3 tygodnie temu zmieniłem enana na cypio z tego samego labu. Po eneanie dupsko puchło i bolało, cypio nic nie czuć także pod tym względem cypio lepsze. Leci taka sama dawka czyli 250mg e5d.
Dzisiaj zrobiłem badania i okazało sie że testosteron spadł ponad dwukrotnie. Czy to znaczy że cypio ma dwa razy mniejsze stężenie?
Dodam że razem z przejściem na cypio szedł Arimadex 1/4 tabsa pon, sr, pt.
Esrtadiol zbiłem za bardzo bo źle się czułem przez ostatnie parę dni, dzisiaj już lepiej. Zmienię dawkowanie do 1/4 tabsa do każdej injekcji testa czyli e5d.
Prolaktyna spadła od ostatnich badań, jednak nic na to nie brałem.
Co o tym myślicie?







Zmieniony przez - Prężny w dniu 2018-01-08 13:27:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2369
W obu przypadkach badania były robione w takich samych warunkach tzn. wieczorem lotka rano na czczo do laboratorium.
Ktoś wie czy można jednoznacznie stwierdzić że to cypio ma dużo mniejsze stężenie od enana którego wcześniej biłem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2369
Nikt nic?
Nie wiem czy podwójnie bić ten cypio czy spowrotem bić enana po którym dupsko boli.
Będę wdzieczny za jakaś odpowiedz. Czy po przesciu na inny ester i nie zmienianiu dawki wynik o testa o polowe mniejszy oznacza mniejsze stężenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18439 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205458
Moze cypio ma zanizone stezenie, moze przy badaniu enana po 4 tygodniach kumulacja dawki byla wieksza tego dnia kiedy oddales krew.
Trudno stwierdzic, mozesz lekko podbic dawke cypio i zrobic za 3 tygodnie powtorne badania.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pct problem

Następny temat

Pierwszy cykl -jakie koszty ?

WHEY premium