SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test Enanthate solo, prośba o porady.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6736

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

34

Waga

97

Wzrost

180

Obwód ramienia

43

Obwód klatki

114

Obwód uda

68

Obwód talii

92

Staż na siłowni

Ćwiczę od 16 roku życia, 4 lata trenowałem 3-bój siłowy w czasach akademickich

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

5 solidnych posiłków

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Ten jest pierwszy

Opisz swój plan treningowy

Siłownia 3 dni w tygodniu- Push, Pull, Legs. 3 dni aeroby w dni wolne.

Cel cyklu

Poprawa sylwetki, masa mięśniowa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

nie dotyczy

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

nie mierzyłem

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

waga nie spada poniżej 93kg i nie urosła jeszcze powyżej 97kg

Stan zdrowia

dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

zakola

PPM (podstawowa przemiana materii)

nie wiem

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Klata- 140, Martwy 210, Przysiad 190-to są wyniki bez sprzętu, kiedyś przy wadze 75kg. Teraz szkoda mi kolan i kręgosłupa i nie sprawdzam maksymalnych wyników.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2369
Aleks dziękuję za sugestie.
Jeszcze jedna sprawa. Mam Ovitrelle z apteki. Z tego co tutaj wyczytałem to warto bić hcg na bombie co 4 tyg.
Bedzie dobrze jak co 4 tyg podziele to Ovitrelle na 3 części i przybije 2150 jednostek e2d?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Jak podzielisz na 3 części to jak nijak nie wyjdzie 2150 tylko 1666 z groszem. Jak widać teraz hcg dla każdego sprawa indywidualnie, jedni biją co 8 tyg 5000 iu rozbite na 2/3, inni co 6, kolejni co 4. Bij, badaj, zrozum swój organizm!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15982 Napisanych postów 17996 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196125
Nie pamiętam dokładnie ale ovitrelle ma chyba 6.5 tyś jednostek. Mozesz bić jak napisałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2369
Tak jak piszesz kosta83. Ovitrelle 6500 jednostek. Podziele na 3 czesci e2d. Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
A to pardon w takim :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18440 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205460
Prężny
Aleks dziękuję za sugestie.
Jeszcze jedna sprawa. Mam Ovitrelle z apteki. Z tego co tutaj wyczytałem to warto bić hcg na bombie co 4 tyg.
Bedzie dobrze jak co 4 tyg podziele to Ovitrelle na 3 części i przybije 2150 jednostek e2d?


Tylko pamietaj ze po HCG estro lubi sie troche podniesc.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2369
Witam ponownie,

Tydzień temu poleciał ostatni strzał testosteronu, planuje odblok.
Było
1-13 Test enean/ cypio 350 do 400 mg na tydzień
W ostatnim miesiącu w każdy poniedziałek dawałem 1/4 tabsa Ari i 1/2 tabsa Dostinexu
Ostatni strzał enana poszedł tydzień temu w poniedziałek. Chcę jutro wziąść jak w każdy poniedziałek 1/4 Ari i 1/2 Dostinexu i we wtorek iść na badania żeby sprawdzić hormony przed HCG.
Pytanie do bardziej doświadczonych czy tak będzie dobrze?



Zmieniony przez - Prężny w dniu 2018-02-11 16:55:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18440 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205460
Dostinex już sobie odpuść, prolka na bank jest już zbita poniżej normy.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2369
Dzięki Aleks.
Dawałem 1/2 Dostinexu na tydzień bo prolaktynę już przed cyklem miałem w górnej granicy widełek, a po miesiącu samego testo podskoczyło do 40 ng/ml przy normie 4-15. Jak dawałem 3x 1/4 Ari na tydzień to estradiol zbiłem za bardzo, tak że to czułem a prolaktyna została na 26 ng/ml.
Czyli 1/4 Ari i na drugi dzień rano badania: estradiol, prolaktyna i progesteron?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18440 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205460
Jak tydzien temu poszedl ostatni strzal z enana to ari tez juz sobie odpusc.Zrob badania i zoabczymy jak hormony sie maja

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pct problem

Następny temat

Pierwszy cykl -jakie koszty ?

WHEY premium