SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test Core

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21044

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 76 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 913
Witam,


jakiś czas temu natknąłem się na taki booster:



Najnowszy booster testosteronu od FA Nutrition - Test Core. Rozsądna alternatywa dla szkodliwych środków dopingujących.

Cechy suplementu diety:

Bogactwo naturalnych składników o działaniu pro-testosteronowym;
Zwiększa przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej;
Poprawia wytrzymałość i siłę mięśni;
Silnie oddziałuje na libido jednocześnie poprawiając jakość erekcji;
Dodaje sił witalnych;

Prezentowany booster testosteronu Fitness Authority to źródło najlepszych naturalnych boosterów testosteronu (Tribulus Terestris, Fenugreek , Damiana, Avena Sativa) substancji regenerujących i adaptogennych (Gingko Biloba, Żeń-szeń, Rhodiola Rosea) oraz składników aktywnych poprawiających kondycje organizmu.

Dzięki Test Core zwiększysz poziom testosteronu, który odpowiada za męskie cechy i wpływa na spermatogenezę, nasila rozwój muskulatury, wpływa na poziom libido i ukierunkowanie popędu płciowego. To mocny preparat dla osób, które chcą zmaksymalizować swoje wyniki siłowe i uzyskać świetną sylwetkę.

Działanie Fitness Authority Test Core oparte jest na synergistycznym i maksymalnie skoncentrowanym działaniu składników aktywnych o najwyższej jakości.

Dawkowanie:

Przyjmuj 1 kapsułkę żelową 3 razy dziennie przed posiłkiem. Nie przekraczaj zalecanej do spożycia dziennej porcji produktu.

Skład w kapsułce (%ZDS) / w 3 kapsułkach (%ZDS)

Cynk 6,7 mg (67) / 20 mg (200)
Selen 16,7 µg (30) / 50 µg (91)
Bor 333 µg / 1000 µg
Ekstrakt z buzdyganka naziemnego (Tribulus terrestris) 333 mg / 1000 mg
Ekstrakt z różeńca górskiego (Rhodiola rosea) 100 mg / 300 mg
L-arginina 50 mg / 150 mg
Ekstrakt z korzenia Maca (Lepidium meyenii) 33 mg / 100 mg
Ekstrakt z kozieradki pospolitej (Trigonella foenum-graecum L.) 8 mg / 25 mg
Ekstrakt z liści miłorzębu dwuklapowego (Ginkgo biloba) 6 mg / 18 mg
Sproszkowany korzeń żeń-szenia (Panax ginseng) 20 mg / 60 mg
Ekstrakt z ziela Damiana (Turnera difusa) 20 mg / 60 mg
Ekstrakt z owsa zwyczajnego (Avena sativa) 16 mg / 50 mg
Ekstrakt z wierzbownicy drobnokwiatowej (Epilobium parviflorum) 10 mg / 30 mg
Sproszkowany korzeń muira puama (Ptychopetalum olacoides) 10 mg 30 mg
Ekstrakt pieprzu kajeńskiego (Capsicum frutescens) 10 mg / 30 mg

Skład: Olej słonecznikowy, żelatynowa kapsułka [żelatyna, glicerol, substancja utrzymująca wilgoć (sorbitol), barwniki (E171, E133, E132), woda oczyszczona], ekstrakt z buzdyganka naziemnego, ekstrakt z różeńca górskiego, L-arginina, ekstrakt z korzenia maca, emulgator (lecytyna sojowa), wosk pszczeli, sproszkowany korzeń żeń-szenia, ekstrakt z owsa zwyczajnego, siarczan cynku, tlenek magnezu, ekstrakt z wierzbownicy drobnokwiatowej, sproszkowany korzeń muira puama, ekstrakt z owoców pieprzu kajeńskiego, selenian (IV) sodu, ekstrakt z kozieradki pospolitej, ekstrakt z liści miłorzębu dwuklapowego, ekstrakt z ziela Damiana, boran sodu.




Nie mogłem się doszukać jakiejś konkretnej opinii w sieci i tu też tematu o tym nie widzę, więc założyłem. Ktoś z Was zna ten booster? Próbował? Może polecić?


Zmieniony przez - Cookiee w dniu 2013-12-24 23:10:48

Zmieniony przez - Cookiee w dniu 2013-12-24 23:11:20
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160414 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234309
dziwne bo w skladzie nie ma nic, co mogloby przyczynic sie do takiej reakcji organizmu, jakby byl jeszcze dodatek DAA, to mozna by znalezc winowajce, a tak to trudno powiedziec, czemu organizm tak zareagowal

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2543 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14764
W jakim wieku jesteś?

Trzeba trawę tyrać nosem,żeby zostac komandosem...

Systema Specnaz Training...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moim zdaniem słaby skład. Bardziej na poprawę libido niż na podwyższenie testosteronu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 76 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 913
MORF
W jakim wieku jesteś?


W Twoim.

mdma85
Moim zdaniem słaby skład. Bardziej na poprawę libido niż na podwyższenie testosteronu.


Ten skład to mi jest w dużej mierze nieznany. Same ekstrakty z jakichś ziół, które nic mi nie mówią.

Zmieniony przez - Cookiee w dniu 2013-12-25 10:16:22
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2543 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14764
Cookiee więc nie widze sensu kupowania boosterów.

Trzeba trawę tyrać nosem,żeby zostac komandosem...

Systema Specnaz Training...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 76 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 913
Dlaczego? Bo jestem młody i produkcja testosteronu jest na odpowiednim poziomie?

Zmieniony przez - Cookiee w dniu 2013-12-25 13:54:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo w Twoim wieku poziom testosteronu jest pewnie w górnej granicy normy. Zrób badania to będziesz wiedział czy Ci to potrzebne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 76 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 913
Rozumiem, szukam jakiejś przedtreningówki dobrej albo innego suplementu wpływającego korzystnie na trening. Wrzesień-październik byłem na cyklu kreatynowym. Listopad-grudzień wcinałem nowego horse powera. Nie chciałbym jeszcze kreatyny brać, dlatego myślałem nad jakimś boosterem przed treningiem.

Zmieniony przez - Cookiee w dniu 2013-12-25 19:08:15

Zmieniony przez - Cookiee w dniu 2013-12-25 19:09:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to kup przedtreningówkę a nie booster testosteronu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 76 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 913
Co byś w takim razie polecił, jeśli nie tego test core'a?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak nie brałeś przedtreningówek to celuj w S.A.W albo w Assault.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na masę. Jakie suple?

Następny temat

No

WHEY premium