SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6901

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 539 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9642
Witam, was mam pytanie chce zaczac cykl z propa i superki. Sprawdzic chce superke w ten sposob ze sprawdzic test na tescia przed cyklem ale bede zaczynal od superki przez tydzien i zrobie pod koniec tyg. test bede wiedzial czy przypadkiem nie ma prop w superce? czy moja teoria jest ok czy sie myle czy po superce tez wzrasta tesc ?? Jak to wyglada bo wlasciwie nie wiem a chce walic orginalne srodki przynajmniej zeby bylo to wlasnie stezenie moze byc troche mniejsze ale wazne zeby to bylo tam. Wiec czy dobrze wymyslilem z tym sprawdzeniem czy superka to superka przez sprawdzenie go na tescie na testosteron.?? pozdr. A wogole druga prosba moja jest bo zdecydowalem sie na kuracje 5 0n 5 0ff i wychodzi ze jak zaczne od lutego i bede ciagnol przez rok to wychodzi 5 kuracji taki w ciagu roku i nie wiem od jakich zaczac srodkow od najmniej blokujacych bo wiadomo ze pierwsza nie bedzie tren i antek bo reszta czyli 4 kuracje juz nie pojda tak dobrze a tu wogole moja mysl jak chcialem zaczac sesje w tym roku po dlugiej przerwie https://www.sfd.pl/wybór_cyklu__-t370194.html
Chcialem wogole jeden dlugi cykl jeden w roku lub dwa mniejsze tez na caly rok ale jednak wybralem wariant na krotki estrach i male cykle ?? Wiec prosze o pomoc co do srodkow na te kuracje 5 on 5 off jakie srodki polaczyc razem i w jakiej kolejnosci z gory dzieki za pomoc pozdr.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 539 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9642
Pierwszy raz robie taki cykl dlugi wiec chcialbym miec wszystko dopracowane dobrze wiec z tad moje pytania i wieczne "rozkminki" :) Bo wczesniej co bralem te kuracje to wygladaly tak ze max 8 tyg i do tego mozna policzyc je na jednej rece, wiec nie ma co porownywac tego co teraz chce zrobic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
test dobry jak najbardziej

co do srodkow to
prop meta
prop npp
prop boldenon szybki jakis albo anavar
prop wino
prop tren

5on 5off daje 50tyg cos kolo roku

na offie kreta troche clenu hcg
sermow bym nie uzywal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 539 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9642
e-lite - czyli ten test dobry pomysl a nic nie wzrosnie jezeli bedzie org. superka ? bo nigdy takiego czegos nie robilem wiec nie wiem i nie mam pojecia na ten temat. Rozpisales praktycznie zawsze tescia przy kazdej kuracji nie robic zeby nie raz odpuscic ja myslalem o 1 kuracja prop+superka 2. prop+metka 3. tren+wino 4. prop+anapolon 5. prop+tren W sumie tak sobie pomyslalem wiec jezeli ktos ma pomysly lub cos podobnego zrobil chetnie poczytam i poprawie swoja mysl. pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1691 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31065
sermow bym nie uzywal

i błąd.

Steroids adwenture in progress.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
jak dla kogo hehe



terror, jak bedzie super legit to tesc nie bedzie podniesiony, moze nieco spasc po tygodniu ale jak bedzie prop zamiast superki to bedzie ponad norme wiadomo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 539 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9642
Aha czyli ok tak przynajmniej bede wiedzial czy dobra jest superka to zrobie te testy bede ciekaw co wyjdzie. A co mojego pomysłu na te 5 kuracji i ich kolejnosc ?? jak uwazasz ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
prop+metka
prop+superka
prop+anapolon
prop+tren
tren+wino


w tej kolejnosci bym robil aczkolwiek anapolon i po nim 5tyg off nie widze tego za dobrze ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Metoda jest slaba, w ciagu 5 tyg. nie zbudujesz nic konkretnego. Zeby zbudowac jakies LBM w takim okresie to trzeba grubo dawac, co taki mini cykl musi byc inny mocniejszy impuls dla naszego ciala.

Ok, wyniki niby ocenia sie przez pryzmat roku, ok w tym sek ze na cyklu pol rocznym on wiecej zbudujee LBM niz na tym.

Po co jest ta przerwa 5 tyg off? Normalizacja na poziomie HPTA nie zachodzi, uzywanie SERM'ow wedlug mnie jest nonsensem.
Oczyszczanie receptorow? NIE, nic to nieda, receptory to nie wszystko, uklad hormonalny jest nadal zachwiany, mamy burze w homeostazie i czyszczenie receptorow nic nam tutaj nieda, poprostu nastepuje efekt awrazliwosci.

Przy grubych dawkach zadne kalulatory na necie wam nie podadza realnych wynikow krazacych substancji, przy kumulacjach estr traci w pewnym sensie swe znaczenie, metabolity nie wyparuja.


Nastepna kwestia to spadki witalne, silowe etc. ktore sa w mniejszym lub wiekszym stopniu, przy takiej metodzie bez stopniowego schodzenia, taperingu, momentalnie odczujecie brak towaru i minusy.

Sporo kiedys rozwarzalem nad tak metoda, zajaralem sie nia, ukladalem cykle ... sek w tym ze gdy podejdziemy do tego na trzezwo to niema to sensu, bilans strat i zyskow jest ujemny.

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 539 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9642
Infamous - powiem ci ze podobnie mam jak ty ze sie zajaralem tymi cyklami krotkimi ale stara gwardia ktorzy naprawde maja staz w braniu, mowia wlasnie ze bez sensu. Jezeli chodzi o te male kuracje to masz racje bylyby duze dawki bo tak planowalem napewno byly by wysze niz w tych kuracjach dluszych. Piszesz o zdobytej masie i sile i wogole wiec powiem ci z mojego doswiadczenia duzo moze nie zrobilem tego w zyciu bo przez cale moje zycie zrobilem 4 kuracje i to jeszcze takie ze nie przekraczaly 12 tyg. i tak jak sam na sobie zaobserwowalem to powiem ci ze sila i waga idzie mi przez pierwsze 6 tyg. a pozniej zatrzymuje sie to wszystko dlatego z tad moj pomysl na te kuracje krotkie. Pamietam moj pierwszy cykl trwal z 6 tyg pozniej znowu 6 tyg nastepnie 10 i nastepnie 12 i szczerze mowiac te cykle po 10 i 12 odczuwalem wlasnie to ze wszystko szlo ok do 6 tyg a pozniej stalo to w miejscu szczerze mowiac gdy pytajac sie znajomych maja podobnie. Wiec dlatego zaczolem myslec o tych krotki cyklach o duzych dawkach typu 600 mg propa w tyg i poprostu zobaczenie jak to bedzie wygladac i po roku czasu jaki bedzie efekt po tej tzw. probie sprawdzenie organizmu zrobilbym dlusza przerwe po tych 5 cyklach, nastepnie sprawdzil na 2 cykle w ciagu roku 12-14 tyg i tez tak jak po tych maly zrobil dlusza przerwe a nastepnie przygotowal sie do dlugiego cyklu z 6 miesiecznego. Po takim czyms bym pewnie zaobserwowal jak moj organizm reaguje i jak wyglada to przy roznych cyklach. Wiedzialbym co dla mnie jest najlepsze i co mnie najlepiej robi. Wiec powiedz mi czy moj tok myslenia jest dobry ??? Bo powiem ci wypowiadam sie teraz to co znam z praktyki swojej i to co wiem z roznych zrodel czy tez sfd i znajomych wiec szczerze mowiac mam mentlik delikatny w glowie co do tego roku jak zaczac czy wlasnie tak jak pisalem wyzej czy olac te male cykle i zrobic dwa dlusze cykle czy tez jeen duzy tylko wiem ze po takim dlugim wydaje mi sie ze juz tak nie bede mogl sprawdzic jak to wyglada przy malych juz wogole krotki male cykle mnie nie beda robic, chyba ze po bardzo dlugiej przerwie jak to teraz wyglada ze nic nie biore prez prawie 2 lata. No wiec jednym slowem juz sam nie wiem i prosilbym wszystki o rade czy tez mieli dosiwadczenie tak jak ja wlasnie napisalem pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2618 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22575
przy*** polroczny cykl na dlugim mechanizmie to porobi cie 10x lepiej niz te komedie pieciotygodniowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Tak hax4u ale półroczny cykl jest cholernie męczący jak dla mnie 12 tygodni góra.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ktora opcje wybrac ?

Następny temat

OoDdPp!!

WHEY premium