SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Termogeniki- prosze o opinie panie co braly

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60245

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1567
Prosze o opinie osoby (najchetniej panie) ktore stosowaly ECA lub inne termogeniki w celu pozbycia sie zbednego tluszczu...

Chodzi glownie o stan fizyczny i skutki uboczne bo mam kolezanke ktora bardzo chce schudnac i nie wiem czy procz diety mowic jej o TERMIE czy sobie darowac... Panna nie ma zbyt silnej woli stad pomysl z Terma

I jeszcze jedno... moze ktos rzuci jakas diete bo w wyszukiwarce nic ciekawego nie znalazlem...

Panna ma chyba 166 i wazy 56kg... nie jestem pewien ale wazyla 52 i chce powrocic do poprzedniej wagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Inezz96 Mistrzyni Polski Administrator
Ekspert
Szacuny 550 Napisanych postów 4424 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42921
Preparat o który pytasz, należy do grupy termogeników zawierających efedrynę. Efedryna nie jest bezpieczna, dlatego była definitywnie wycofana z rynku. Obecnie według prawa klasyfikowana jest podobnie jak narkotyki i nie wolno nią handlować.

Nowoczesne temrogeniki nie posiadają juz efedryny, a ich skuteczność jest nadal wysoka. To co mogę koleżance polecić to najnowszy Redox Hardcore, którego sama stosuje i polecam. https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Redox_Hardcore_2.0-opis39427.html

Oprócz spalacza warto zadbać również o wyższy udział białka w diecie, gdyż jest ono niezwykle istotnym składniki diety podczas zrzucania wagi. Białko tłumi apetyt, przyspiesza metabolizm, powoduje że spożywane posiłki sycą na dłużej, co jest niezwykle istotne podczas deficytu kalorycznego. W wyborze najlepszego białka, pomoże Ci nasz ranking: https://www.sfd.pl/art/Rankingi/Odżywki_białkowe_ranking__najlepsza_odżywka_białkowa-a907.html

Jeśli chodzi o dietę, to gorąco polecam przeczytać artykuł Macieja zatytułowany: https://www.sfd.pl/art/Dietetyka_i_zdrowe_odżywianie/Co_jeść_na_diecie_na_kolację,_obiad_i_śniadanie_-a3260.html

Musisz pamietać, że aby utrzymać optymalną wagę przez całe życie, warto zmienić styl życia, a o tym przeczytasz więcej w poradniku Agaty: https://www.sfd.pl/art/Fitwoman_uroda_/Jak_uzyskać_sylwetkę_fitness__kompleksowy_FIT_poradnik_-a3003.html 

Pozdrawiam,
Inez Gorońska Mistrzyni Polski Bikini fitness
https://www.instagram.com/inezgoronska/?hl=pl 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Achmed kobietą nie jestem ale jeśli moge doradzić to nigdy , nie proponuj jej thermy. To że ma słabą wole powinno byc argumentem przeciw a nie za ! ! ! Wypowiadałem się już wiele razy na ten temat ale powtorze jeszcze raz. Pomimo tego że jest to bardzo skuteczny srodek w walce z tluszczem powoduje efekty uboczne i znam kilka osob ktore "dzięki" niej maja problemy z cisnieniem tetniczym. Bez doskonałej diety,cwiczen aerobowych i tak efekty jesli beda to znikome i krotkotrwałe. 4 kilogramy to naprawde nie tak duzo i cwiczeniami i dieta naprawde mozna to osiagnac w 5-6 tygodni. Zastanów się wiec czy warto ryzykowac zdrowiem dziewczyny/kolezanki ? Nawet jesli dostaniesz 20 pochlebnych opini od osob ktore sa zadowolone i rzekomo nie zauwazyly zmian w swoim organzmie na skutek stosowania thermy to ciekawe czy ich samopoczucie bedzie rownie dobre za lat 20.

***Moderator Działów : Dla Zupełnie "Zielonych" & Fitness***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1567
Si2uiel big thx za opinie masz SOGA

Ja tez mam zdanie ze takie akcje jak efydryna pochodne speeda to rzecz zla. Ale chcialem byc pewny... l-karnityna odpada bo prawda jest taka ze jej dzialanie to nie 30% lecz gora 15% w walce z tluszczem.

Mozesz mi podac taka diete dla panny by bylo sniadanie i jakas przekaska (kanapka) bo panna chodzi do szkoly i praktycznie jest w domu dopiero kolo 16:30-17 wiec jakies wymyslne szamy w szkole odpadaja... Tylko kanapki i jakies owoce/wazywa... + jakis areobowy trening bo silka odpada bo panna nie chce nabrac miesni... na forum sa opinie zer bez silki nie schudnie ale ja wiem ze po silce bedzie wygladala inaczej... a miesnie nawet najdrobniejsze do niej nie pasuja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Termogeniki to mój ulubiony temat i wtrące tu swoje trzy grosze:
-Z moich obserwacji wynika, że osoby o niewielkim nadmiarze zbędnego tłuszczyku (czy ogólnie o niewielkiej nadwadze; vide te 4 kilo - o ile to nadwaga) nie powinny brać tego typu środków. Po prostu w takich sytuacjach to niezyt działa. Oczywiście telepie jak trzeba, wszelkie inne objawy też mogą wystąpić - ale najważniejsze, czyli zrzucanie wagi, już nie idzie. ECA nie nadaje się (IMHO) do dopracowywania rzeźby, może jednak pomóc po okresie 'masowania', jeśli złapaliśmy zbyt wiele tłuszczu.
-Co innego, gdy mamy do czynienia ze sporym nadmiarem tkanki zapasowej. Osoba z takim problemem ma zwykle z tego powodu już podwyższone ciśnienie. Przyczyną nadmiarów jest też nadmierne spożywanie pokarmów. ECA świetnie w tym przypadku hamuje apetyt i skłania do zastanowienia się nad dietą (75% sukcesu na termogenikach), a podwyższona termogeneza pali tłuszcz (25% ostatecznego sukcesu)-(mięsnie też są palone, dlatego wskazane są antykataboliki). Spadek wagi pozytywnie wpływa na ciśnienie; ECA je podnosi, ale sam organizm obniża (z powodu utraty tychże kilo) - po skończonym cyklu ciśnienie jest 'poprawniejsze', niż na początku. Sam także jestem tego przykładem.
-Podsumowując: absolutnie nie ma sensu brać czegoś tak mocnego, jeśli mamy 'kosmetyczną' nadwagę, gdy chcemy zrzucić tylko kilka kilo. Natomiast jeśli nadwaga wynosi PRZYNAJMNIEJ te 10kilo, to ECA może być bardzo pomocne - tylko jeśli z sercem wszystko ok. Jednak należy się liczyć tym, że na osoby z takim nadmiarem też może nie podziałać (zdarza się).

Pozdrawiam
Nicolai - doradca w dziale suplementacja
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tak, rozumiem ze "zadne miesnie do niej nie pasuja", silka odpada, ale basen, aerobik (w wersji bez obciazen ofkors), callanetics? To chyba kazdemu mozna polecic. A co do diety - jesli jest to kwestia tylko 4 kg, to wystarczy unikac wysokoprzetworzonych wegli (chleb niepelnoziarnisty, ziemniaki, ryz, kukurydza) i laczenia z nimi tluszczy. Jesli chcesz jakies szczegolowe dietki, zajrzyj np. na www.odchudzanie.pl - znajdziesz tam cala mase diet, nawet z rozpisanymi jadlospisami, w tym dla osob nie mogacych szamac nic skomplikowanego w ciagu dnia.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4860
Nicolai a co sadzisz o tym. Jestem w stanach. Kupilem Terme 2 pak. Kupie jeszcze Prohormony. Od pazdziernika zaczynam cykl ph robie mase do stycznia od lutego na termie rzezba. Co slyszales o ginekomastii po ph???

Ronnie

Soll die Masse mit euch sein

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Na prohormonach nie znam się ni w ząb W naszym dziale to Redrum jest w temacie, ale chyba najlepiej dorzucić to pytanko do odpowiedniego topicu w Dopingu. Bo ja wiem, coś tam słyszałem o loteryjnej konwersji: do testosteronu albo estrogenu, ale to może chodziło o coś innego

Pozdrawiam
Nicolai - doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Koledzy prosze Was, bo bede musiał usunać. Piszac ph miales na pysli stosunek jonow wodorowych do wodorotlenowych w zwiazkach Ronnie oczywiscie (to ph w ustach)

***Moderator Działów : Dla Zupełnie "Zielonych" & Fitness***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4860
Si2uiel oczywiscie ze tak sorki

_Ronnie

Soll die Masse mit euch sein

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 437
WITAM PANOWIE no coz powiem wam taaak ja biore therme juz od dluzszego czasu i coz jest naprawde niezla -stracilam co nieco i moje treningi sa intensywniejsze dzieki niej ! FAKT: dziala lepiej na osoby o wiekszej nadwadze .SKUTKI UBOCZNE: nie mam zadnych specjalnie widocznych-czuje sie swietnie po niej i mam niesamowita jasnosc umyslu -taki zauwazalny -to zle samopoczucie kiedy robie jednodniowa przerwe i trudniej jest mi sie rozbudzic. Moja rada na dietke -przynajmniej mi pomogla w utracie wagi-jest taka mrozona mieszanka wazywek-Wiosenna mieszanka- niech rano zje jogurcik a potem na obiadek gotowane warzywka tak przez jakis czas i bedzie efekt a i niech nie je pieczywa przez ten czas-MI TO POMOGLO-pewnie nie jest to zbyt bogata dietka -ale to taki moj przepis!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 437
Zreeeszta specem od thermy jest Nicolai- byl moim konsultantem hihi jak zaczynalam brac ja . pozdrooooofka :)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mały kącik kulinarny kulturysty

Następny temat

Panowie na "fitnessach" - intruzi?

WHEY premium