SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Teraz czas na spam szatana, niech nikt lipy nie odwala ! Spam post vol4

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 178930

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14657 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Niestety to prawda

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Jak Kubica wróci do F1, to może się odrodzi "Kubicomania" i będzie ruch w tym dziale. Póki co, o F1 i MotoGP, to tylko z Wiktem mogę popisać...

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14657 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Bo takie sporty nudne xD

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Teraz lekkoatletyczne mistrzostwa świata, także grubo. W Mistrzostwach Europy w Amsterdamie Polacy zaprezentowali się znakomicie, więc może być ciekawie. Chociaż wam szczerze powiem, że nie siedzę w temacie. Na razie Bolt mnie zaskoczył gorszym wynikiem, widać jest już trochę past prime, już trochę w karierze przebiegał. Gdy był najlepszy imo mocno odstawał od rywali. Ciekawą musi mieć gość genetykę.


Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2017-08-11 22:39:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Cóż, nie odszedł będąc na szczycie, a jego kontuzja w sztafecie, to bardzo smutny koniec kariery...

8 medali na mistrzostwach, niezły wynik

Co do ME w siatkówce, które teraz są w Polsce - Nasi wczoraj z Serbami tragiczne przyjęcie...Kurek to tylko na zagrywce coś robił, a reszta to pomyłka w jego wykonaniu...

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34578 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434013
Siema, naszla mnie chęć trochę pograć u którego buka internetowego najlepiej założyć konto? Są jakieś minimalne wpłaty od których można zacząć zabawę? Jak mi się szybko znudzi to konto mogę bez problemów usunąć?

Ed.
Wybrałem Fortune


Zmieniony przez - wikt w dniu 2017-11-22 23:54:19

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Najbogatsza oferta w Toto-Mixie, STSie i eForunie. Najlepszy live ma STS, potem eFortuna, następnie Toto-Mix, a na końcu Milenium.
Pamiętaj, że jako nowy gracz przysługuje Ci bonus od pierwszej wpłaty. I tak w Toto-Mixie możesz wpłacić 500zł i dostać darmowe 500zł na start gry. W STSie tak samo


Zmieniony przez - Pippo w dniu 2017-11-24 18:01:04

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34578 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434013
Wesołych świąt!!

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Zdrowych i lepszej pogody za oknem!

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34578 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434013
Pogoda taka, że gdybym akumulatora z Hondy nie wyjął dwa tygodnie temu to pewnie dziś bym się wybrał na przejażdżkę

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Trening ogólnorozwojowy 10msc

Wiecej