SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Terapia testosteronem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22497

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzisiaj poszedł pierwszy strzał. Za tydzień kolejny. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
zdrowia.

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki! dzięki wszystkim za zaangażowanie. Będę tutaj opisywał co i jak. 17 czerwca pierwsze badanie krwi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2863
Ma ktos kontakt z Andrologiem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mi też nie odpisuje. Zastanawiam się co z tamoxifen brać go codziennie po 10mg czy dopiero podczas pct bo różne opinie są. Podobno najlepiej brać go tylko w dniu iniekcji i dzień po możecie się wypowiedzieć? Tak sam zastanawiam się nad tym hcg bo chciałem zacząć brać na dwa tygodnie przed pct i tydzień w trakcie razem z clomid z tym, że clomid dłużej. Ale tak szczerze to wydaje mi się jakby mi się jąderka trochę schowały, w prawdzie nigdy jakos specjalnie nie pchały się na światło dzienne i nie wiem czy to możliwe, że już po jednym zastrzyku testo by tak zareagowały ale to jest dosyć dziwne. Możliwe, że panikuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Administrację proszę o skasowanie wątku.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2363
siema. Anonim i jak po tym cyklu się czujesz? Mam takie same problemy jak Ty i zastanawiam się nad hrt. Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
Nie odpowie , bo konto skasował
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ochrona na cyklu

Następny temat

Złe wyniki :(

WHEY premium