SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Terapia testosteronem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22513

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej mam wyniki hormonów i glukozy:

Estradiol (ICD-9: K99) 29,9 pg/ml < 39,8
Glukoza (ICD-9: L43) 95,0 mg/dl 70,0 — 105,0
Kortyzol (ICD-9: M31) 18,42 µg/dl 5,27— 22,45
PRL - prolaktyna (ICD-9: N59) 8,48 ng/ml 2,10 — 17,70
Testosteron ↓ 237,56 ng/dl 241,00 — 827,00

Jak widać testosteron spadł a kortyzol w góre, prawdopodobnie dla tego, że mam teraz bardzo dużo stresu. DHEA będzie dopiero za dwa dni chyba. Mam już zestaw do cyklu:
Testex Pro 250 Malay Tiger ( Cypionate )
HCG Ovigil
Clomiphene citrate
Tamoxifen 30 tab
Testosteron zamierzam brać raz w tygodniu 1ml
HCG 1000 I.U. co trzy dni od dnia ostatniej iniekcji testosteronu
Clomid 50mg dziennie do końca opakowania po skończeniu cyklu
Tamoxifen 20mg dziennie przez cały okres cyklu w przypadku wystąpienia skutków uczonych podwojenie dawki

Czy dobrze to rozplanowałem?



Zmieniony przez - Abzuj w dniu 2016-05-30 14:13:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 631
Człowieku idź k***a do lekarza. Nie bierz na pałę to co Ci tu rozpiszą. Poziom testosteronu masz jak dziadek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 631
Mam 40 lat pała mi stoi na zamówienie, żona zadowolona, wynik całkowitego testa blisko 600ng/dl(badanie rok temu). Jadę teraz 250mg omki aptecznej od stycznia i nie narzekam. Czy musiałem brać? chyba nie. Ale test to jak witamina C więc warto coś zwiększyć. Pozdrawiam Byku i życzę powrotu to zdrowia.


Zmieniony przez - mtwicio w dniu 2016-05-30 19:08:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 357 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15996
No proszę, w Polsce taka klinika, a tak narzekają na forum że Polska jest z tyłu w takich sprawach.. Może warto by było się tam skierować Abzuj?

Po dokładnym przeczytaniu o nadchodzącym weselu to zacząłem Cię rozumieć skąd ta decyzja na krótki estr.
Po wszystkim jednak może spróbuj udać się do tej kliniki.


Zmieniony przez - BANanana w dniu 2016-05-30 19:24:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Abzuj
Hej mam wyniki hormonów i glukozy:

Estradiol (ICD-9: K99) 29,9 pg/ml < 39,8
Glukoza (ICD-9: L43) 95,0 mg/dl 70,0 — 105,0
Kortyzol (ICD-9: M31) 18,42 µg/dl 5,27— 22,45
PRL - prolaktyna (ICD-9: N59) 8,48 ng/ml 2,10 — 17,70
Testosteron ↓ 237,56 ng/dl 241,00 — 827,00

Jak widać testosteron spadł a kortyzol w góre, prawdopodobnie dla tego, że mam teraz bardzo dużo stresu. DHEA będzie dopiero za dwa dni chyba. Mam już zestaw do cyklu:
Testex Pro 250 Malay Tiger ( Cypionate )
HCG Ovigil
Clomiphene citrate
Tamoxifen 30 tab
Testosteron zamierzam brać raz w tygodniu 1ml
HCG 1000 I.U. co trzy dni od dnia ostatniej iniekcji testosteronu
Clomid 50mg dziennie do końca opakowania po skończeniu cyklu
Tamoxifen 20mg dziennie przez cały okres cyklu w przypadku wystąpienia skutków uczonych podwojenie dawki

Czy dobrze to rozplanowałem?




Zmieniony przez - Abzuj w dniu 2016-05-30 14:13:22


Względnie , dobrze, nie podbijaj tamoxa , a wręcz przeciwnie, zejdż, na 10mg tamoxa jak jesteś , na sermach. Clomid przez pierwsze 3-7dni możesz dać 100mg na końcu możesz dać dawkę 25mg 1/2tabletki na dobę lub 50mg 1tabletka co drugi dzień jak będziesz żle tolerował clomid.

Jak padnie libido wskazy proviron 1-2razy 25mg na dobę.

pozdrawiam.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mtwicio sam widzisz jak to u mnie wygląda. Uważam, że od zawsze miałem bardzo niski testosteron ze względu na brak zarostu, słabą muskulature i słabe wyniki w treningu. Uważam, że testosteron mi spadł od ostatniego badania przez nadszarpniętą psychikę, ostatnio mam masę problemów i stresu. do tej pory starałem się brnąć do przodu wiele osób mnie podziwia jak wielką mam wolę walki ale po pierwszy badaniu testo podupadłem. Do tego chodzenie po lekarzach mnie wykończyło. Chcę zrobić ten cykl bo uważam go za konieczność i szansa, że po cyklu stanę na nogi, do tego cześć stresów mi odejdzie. Na prawdę to ciężka decyzja dla mnie....


bannanan jaka klinika? ja mieszkam w Berlinie po kontakcie z kilkoma lekarzami już wymiękam. Na koniec lipca mam termin u podobno dobrego endokrynologa który ewentualnie jeżeli cykl mi nie pomoże to on powinien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 357 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15996
mtwicio pisał chyba 1 albo 2 strony wcześniej, w Warszawie, przeczytaj dokładnie, z tego co on pisze to jemu pomogli.
W Berlinie to chyba też można znaleźć taką klinikę, chociaż nie wiem jak w Niemczech wygląda medycyna od tej strony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Wiek 48 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 631
Jesteś młody, co innego ja. Dobry kumaty lekarz i sprawa załatwiona. Jeśli nawet hormony ok to może psychika zawodzi i powoduje ich spadek? W wieku 27 lat nie leczył bym się poradami z forum. My tu k***a starzy wyjadacze jak zj**any lodzianin itp :) dajemy rade na teście :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bananan już wiem o jaką klinikę Ci chodziło zapomniałem, że mtwicio o niej wspominał, Już jestem umówiony do jednego dobrego ale na termin u niego trzeba bardzo długo czekać a ja nie mam już siły, do tego to wesele...

mtwicio rozumiem o czym piszesz, internet to nie najlepsze miejsce do czerpania takich informacji w końcu chodzi o zdrowie ale tonący brzytwy się chwyta. Gdybym miał pewność, że jeszcze w tym tygodniu przyjmie mnie dobry endokrynolog i "naprawi" mnie w ciągu dwóch tygodni to bez wahania bym się do niego udał. Już sam nie wiem co mam robić czuję się jakbym miał już początki depresji bo normalnie jestem bezradny.


Zmieniony przez - Abzuj w dniu 2016-05-30 20:02:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 357 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15996
BIj to cypio w takim razie, widać, że źle z Tobą po tym jak piszesz.. powinno postawić Cię to na nogi. Na forum dobrze doradzają, na pewno nie zostawią Cię na lodzie gdy hormony wywali Ci poza widełki!
Po wszystkim zawsze możesz się udać do kliniku aby wszystko wyregulować!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ochrona na cyklu

Następny temat

Złe wyniki :(

WHEY premium