SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Terapia testosteronem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22363

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli tak każdego 7 dnia tygodnia 100 testosteronu, do tego hcg i chyba Clomid/Nolvadex prawda? Czy 5/6 tygodni z testem wystarczy? Jeżeli tak to jak dawkować hcg i Clomid/Nolvadex w tym czasie? Przeczytałem gdzieś że hcg skoczyć brać na dwa tygodnie przed końcem brania Clomid/Nolvadex.
Dzięki za zainteresowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93283 Napisanych postów 362781 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664116
Albo cykl albo htz
Na htz to wystarczy 250 testa co 2 tyg lub nawet dluzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Tylko te wahania stężeń, jak dla mnie są odczuwalne.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93283 Napisanych postów 362781 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664116
a to już chyba zależy od osobnika.bo na ulotce prloki jest chyba jedna iniekcja co 2-4 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy w moim przypadku cykl nie byłby lepszy? Jest szansa że test podniesie poziom, hcg odblokuje jądra a Clomid/Nolvadex wznowi produkcję własnego. Piszę z tego co już gdzieś przeczytałem, nie znam się totalnie... ale wydaje mi się że problem może leżeć w jądrach bo są mega przykurczone a przysadka chyba ok skoro prolaktyna w normie. Nie chciałbym htz żeby sztucznie cały czas tankować testa chciałbym żeby wszystko wróciło u mnie do normy. Dzięki za wsparcie! Jesteście the best!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93283 Napisanych postów 362781 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664116
z opisu taki jest twój "urok" i po cyklu i pct jak wrócisz do stanu wyjścia to wszystko.
ja bym jednak poszukał ogarniętego endo , który pokombinował by u ciebie i spróbował podbić tego testa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 84 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13156
Drogi łodzianinie jak i wy wszcy zanaczam po raz kolejny nie ENDOKRYNOLOG A ANDROLOG.
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93283 Napisanych postów 362781 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664116
ogólnie to i więcej badań by się przydało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok jutro idę do urologa i zobaczę co mi powie, później idę do androloga i jak nic mi nie zaradzą to wchodzę na cykl. Tylko wtedy będę potrzebował dokładnych informacji co i jak z hcg i Clomid/Nolvadex. Jakie badania ewentualnie byłyby jeszcze potrzebne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93283 Napisanych postów 362781 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664116
zobaczysz co lekarz powie , późnej będzie się myśleć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ochrona na cyklu

Następny temat

Złe wyniki :(

Wiecej