SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tendencja do gino, 3 tydzień cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2376

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 198
1. WIEK: 30
2. WAGA: 126
3. WZROST: 200
4. WYMIARY:
-biceps: 47
-klatka: 126
-udo: 70
-talia: 98
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 10lat
6. DIETA:
-białko: 2,5g
-węglowodany: 2,0g
-tłuszcz: 1g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: cykle na bazie mety, testo, bolda, deki
8. TRENING: split, 4x week
9. CEL CYKLU: dobrej jakości mięsień
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: meta/sus/bold, prop/bold/ripp łącznie około 26tyg., przerwa co najmniej pół roku
11. POZIOM BF%: 15
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ekto
13. STAN ZDROWIA: ok
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: oba
15. PPM (podstawowa przemiana materii): ok
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 150
-martwy ciąg: 200
-przysiad 160


Witam Pany

Dzisiaj rozpocząłem 3 tydzień cyklu. Obecnie leci:

1-16 enan 250mg sr/nd
1-14 deka 200mg sr/nd
1-26 tren e 100mg sr/nd

Wczoraj zobaczyłem opuchnięte sutki, od razu dotknąłem i poczulem lekki ból w lewym sutku. Mam tendencje do gino. Na ostatnim cyklu obyło się bez zadnych problemów bo był ia w postaci boldka estro równe zero
W tym roku postanowiłem boldka odpuścić na rzecz trena i zobaczyć jak organizm zareaguje.
Co prawda nie wykonałem jeszcze badan e2, ale sprawa jest chyba jasna, lekko podszedłem wodą, skok 4/5kg wagi przez 2 tygodnie :)
Póki co daje tylko dostinex tabsa co 2tyg. Mam ari i mam boldka :) przez myśl przeszło mi czy nie dac boldka 100mg ew i zobaczyć czy to coś mi pomoże? Co sądzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 198
Przeszedłem na 1/4tab eod, zobaczymy czy da radę.

Jeszcze mam pytanie co do podawania.
Dla mnie wygodniej byłoby bić dwa razy w tygodniu tj. to jest teraz. Ale czy nie zawysokie dawki na jedna aplikację??
Lecialoby 375mg enana, 300mg deki i 100mg trena w jednej pompce w srode i niedzielę... czy korzystniej rozłożyć na 3x week?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
A co po 16tygodniu?sam tren?zreszta tren a to co 2dni ew dac sr/pt/nd
Brales juz tren?duzy chlop jestes ale w pasie prawie metr wiec nie wiem czy masa ma sens bo po cyklu bedzie ponad metr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Jak juz tren wjechal to badanie e2 raczej sredni pomysl bo wyjda przeklamane,jedyne to w ciemno dawac ari
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 198
Nie patrz na pas,jestem wysoki i dla mnie 98, to tak jak dla nizszych 94/92. Tren e jest tylko dla lepszej anabolicznosci i dobrego ubicia mięśnia do tego niska nadwyzka kaloryczna, nie zależy mi na zrobieniu wielkiej masy.

Trena czystego nie bralem, jedynie dwa cykle na bazie rippa z MT.

Decyzja o trenie została podjeta zaraz przed cyklem i w sumie po przeczytaniu tematu boldenon a, estradiol. 4 paki eq leza na półce.
To co pomysł z boldem odpada?
Zapodac ari?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Jesli nie brales trena mozesz zaczac od 75mg sr/pt/nd zawsze mozna zwiekszyc po paru tygodniach,jakbys byl mniejszy to nawet bym radzil od 50mg bo to juz czuc
No jesli bold lezy...hmmm ale czy sens dawac 4srodek?ja bym go zostawill na nast cykl z tym ze to ta sama firma co Ci zbila estro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93243 Napisanych postów 362728 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663980
Nie ma co czekać trzeba wrzucać ia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 198
Rozumiem, trena mam z MT 200mg/ml
Pewnie lekko ma zanizone stężenie, to tak liczę, ze te 70/80mg biję 2 razy w tyg. Częstotliwość bicia co 3,5 dnia wydawała mi sie OK tym bardziej, ze to dlyzsza forma.

Boldka chciałem dac tylko na próbę w bardzo malej dawce. Na pewno nie dam go w następnym cyklu w dużej dawce, bo szkoda by mi bylo marnować boom na niego.

Ile dac tego ari??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93243 Napisanych postów 362728 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663980
Daj tabsa za dwa dni połówkę za kolejne dwa dni połówkę i później 1/4 co 2dni
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Aaaa bo Ty masz trena e sory zle przeczytalem,mozesz dac po 100mg sr/nd teraz 200mg week chlopaki pisza ze robi robote a saidy male bo osobiscie trena juz nie biore
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 198
Co dwa dni
1/0,5/0,5/0,25...

Do końca cyklu lecieć na IA?
Dyskomfort powinien calkowicie ustąpić?
Jeśli dawka 0,25 nie będzie trzymała estro w ryzach, zwiększyć do 0,5?

Co z przyrostami, IA hamuje w pewnym stopniu przyrosty czy jest to ty tylko spowodowane efektem wizualnym zejścia wody z organizmu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Tak do konca cyklu ia
Nie hamuje tylko efekt nienaciagania wody
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prop czy enan

Wiecej