SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Tendencja do gino, 3 tydzień cyklu

Wysłana -
Chyba za szybko na prolke... zresztą kilka dni temu poszedl tabs dostinexu. Na badania chyba szkoda hajsu, miejmy nadzieję, ze opuchlizna i ból na dniach będą się zmniejszaly
Wysłana -
no to jak poszedl dosti to prolka odpada
Wysłana -
Wczoraj na noc poszło pół tabsa i dzisiaj czuję już wyraźną różnicę. Opuchlizna prawie zeszła, nie ma już dyskomfortu i bólu.

Panowie na mocniejszych bombach. Od początku cyklu zawsze lecicie IA, jedt to nieoddzowny srodek w waszych cyklach? Czy jedynie dajecie go wtedy, kiedy e2 za bardzo wywali?
Wysłana -
Ja kiedys dawalem dopiero jak przeszkadzalo wysokie e2 a mialem nawet 5x norma,od niedawna zbilem do norm na redukcje i teraz bede trzymal na masie lekko ponad norme tzn 10-20oczek
Tak wiec trzeba samemu sprawdzic co dla siebie jest dobre
Wysłana -
Objawy gino w 100% ustapily wczoraj zapodalem dawke 0,25 tab. Czy e2d to jest najmniejsza częstotliwość podawania anastrazolum? Narazie daję tylko 500mg testa ew i zastanawiam się czy nie ubije mi to za bardzo estro i czy nie spróbować dawać IA e3d, a przy tym dogladac co się dzieje z cycami.

Waga spadła 2kg w dół, a więc retencji trochę naszło.
Wysłana -
ari mocny srodek, wiec uwazaj, ja dawalem e3d 1/4 tabsa i estro w dolnej granicy przy 400mg testa
Wysłana -
Witam elite :)

Po podaniu ari tj. pisaliście objawy ustąpiły w 99% (1tabs/0,5tabs/0,5tabs/0,25...eod). Więc postanowiłem zmniejszyć sobie częstotliwość na 1/4 tabsa e3d. Ale jednak dla mnie to za słaba dawka bo sutki zaczynają puchnąć, nie bolą jakoś mocno, nie ma takiego dyskomfortu jak wcześniej, ale widzę że objawy nasilają się.

Za parę dni będę zwiększał dawkę testa o 250mg ew i deki o 200mg ew, a więc łącznie będzie lecieć 750mg enana ew, 600mg deki ew, 200mg trena e ew. Więc chyba nie ma wyjścia i muszę wlecieć na 1/4 tabsa ari eod. Do tego dojdzie 5000IU HCG, które też wybije mi estro do góry... Gdyby 1/4 tabsa eod nie dawała rady jaką zastosować dawkę?
Wysłana -
Przeszedłem na 1/4tab eod, zobaczymy czy da radę.

Jeszcze mam pytanie co do podawania.
Dla mnie wygodniej byłoby bić dwa razy w tygodniu tj. to jest teraz. Ale czy nie zawysokie dawki na jedna aplikację??
Lecialoby 375mg enana, 300mg deki i 100mg trena w jednej pompce w srode i niedzielę... czy korzystniej rozłożyć na 3x week?
Strona 3 z 3
Dodaj odpowiedź