SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tendencja do gino, 3 tydzień cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2406

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 198
Chyba za szybko na prolke... zresztą kilka dni temu poszedl tabs dostinexu. Na badania chyba szkoda hajsu, miejmy nadzieję, ze opuchlizna i ból na dniach będą się zmniejszaly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
no to jak poszedl dosti to prolka odpada

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 198
Wczoraj na noc poszło pół tabsa i dzisiaj czuję już wyraźną różnicę. Opuchlizna prawie zeszła, nie ma już dyskomfortu i bólu.

Panowie na mocniejszych bombach. Od początku cyklu zawsze lecicie IA, jedt to nieoddzowny srodek w waszych cyklach? Czy jedynie dajecie go wtedy, kiedy e2 za bardzo wywali?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Ja kiedys dawalem dopiero jak przeszkadzalo wysokie e2 a mialem nawet 5x norma,od niedawna zbilem do norm na redukcje i teraz bede trzymal na masie lekko ponad norme tzn 10-20oczek
Tak wiec trzeba samemu sprawdzic co dla siebie jest dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 198
Objawy gino w 100% ustapily wczoraj zapodalem dawke 0,25 tab. Czy e2d to jest najmniejsza częstotliwość podawania anastrazolum? Narazie daję tylko 500mg testa ew i zastanawiam się czy nie ubije mi to za bardzo estro i czy nie spróbować dawać IA e3d, a przy tym dogladac co się dzieje z cycami.

Waga spadła 2kg w dół, a więc retencji trochę naszło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
ari mocny srodek, wiec uwazaj, ja dawalem e3d 1/4 tabsa i estro w dolnej granicy przy 400mg testa

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 198
Witam elite :)

Po podaniu ari tj. pisaliście objawy ustąpiły w 99% (1tabs/0,5tabs/0,5tabs/0,25...eod). Więc postanowiłem zmniejszyć sobie częstotliwość na 1/4 tabsa e3d. Ale jednak dla mnie to za słaba dawka bo sutki zaczynają puchnąć, nie bolą jakoś mocno, nie ma takiego dyskomfortu jak wcześniej, ale widzę że objawy nasilają się.

Za parę dni będę zwiększał dawkę testa o 250mg ew i deki o 200mg ew, a więc łącznie będzie lecieć 750mg enana ew, 600mg deki ew, 200mg trena e ew. Więc chyba nie ma wyjścia i muszę wlecieć na 1/4 tabsa ari eod. Do tego dojdzie 5000IU HCG, które też wybije mi estro do góry... Gdyby 1/4 tabsa eod nie dawała rady jaką zastosować dawkę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 198
Przeszedłem na 1/4tab eod, zobaczymy czy da radę.

Jeszcze mam pytanie co do podawania.
Dla mnie wygodniej byłoby bić dwa razy w tygodniu tj. to jest teraz. Ale czy nie zawysokie dawki na jedna aplikację??
Lecialoby 375mg enana, 300mg deki i 100mg trena w jednej pompce w srode i niedzielę... czy korzystniej rozłożyć na 3x week?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prop czy enan

Następny temat

Master

WHEY premium