SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tejpy na bark

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1452

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29
Stwierdzono u mnie niestabilność barku pani doktor powiedziała że możemy spróbować leczenie tejpami. Miał ktoś z was z tym do czynienia? Czy jest to skuteczne? Czy zmniejsza ból?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Tejpy można dać jako dodatek do terapii ale tym się nie leczy, z czego wynika niestabilność czy są jakieś uszkodzenia strukturalne , stan po urazie ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29
Miałam wypadek samochodowy, moje leczenie trwa już bardzo długo na początku byłam źle zdiagnozowana stwierdzono złamanie. Poszłam do innego lekarza który stwierdził że złamania nie było,zlecił rezonans magnetyczny, po tym badaniu okazało się że mam naderwany mięsień naramienny, lekarz powiedział mi że nic już z tym nie zrobi, że mogę wrócić do sportu i że kiedyś przestanie boleć. Postanowiłam skonsultować się z jeszcze jednym specjalistą, po dokładnym badaniu stwierdził niestabilność.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Tejpy delikatnie odciazaja dany miesien, przy silnych urazach nie sprawdzaja sie jako metoda leczenia.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Kosmicznax3
Miałam wypadek samochodowy, moje leczenie trwa już bardzo długo na początku byłam źle zdiagnozowana stwierdzono złamanie. Poszłam do innego lekarza który stwierdził że złamania nie było,zlecił rezonans magnetyczny, po tym badaniu okazało się że mam naderwany mięsień naramienny, lekarz powiedział mi że nic już z tym nie zrobi, że mogę wrócić do sportu i że kiedyś przestanie boleć. Postanowiłam skonsultować się z jeszcze jednym specjalistą, po dokładnym badaniu stwierdził niestabilność.


miałaś przeprowadzaną terpię czy ograniczało się tylko do wizyt lekarskich i badań?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 29
Tylko wizyty lekarskie i badania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
W takim więc razie należałoby wybrać się do fizjoterapeuty / osteopaty na terapię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 57
Tejpy trzeba umieć nałożyć. Oczywiście są skuteczne stosuje je na dyskopatię szyjną i dają niesamowitą ulgę.

Zabawne jak rzeczywistość ściąga z powrotem na ziemię.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cholina + intozytol

Wiecej