SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Tedukcja a doping

Wysłana -
Cześć.
Jaka jest wasza opinia na temat redukowania np lecąc na testosteronie? Jestem bardzo ciekaw ponieważ jest wiele opinii na temat. Ilość dawek z jakimi się spotkałem to 250enan na tydzień i nawet 500 na tydzień.
Jak to się ma do diety? Nie jest tak że trochę szkoda materiału na takie zabawy? Nie szkoda marnować potencjału sprzętu na deficyt kaloryczny?
Nie od dzisiaj wiadomo że fajną redukcję można zrobić na czysto bo i tak trzeba się przy tym narobić bez różnicy czy jesteś on czy off.
Nie lepiej być na bombie tylko w okresie masy i potencjał jedzenia wyeksploatować na sto pro?

Co sądzicie?

ps. pytam w kategorii amatorskiej a nie zawodniczej ;)Zmieniony przez - demonizuje1 w dniu 2018-05-14 19:51:38

Zmieniony przez - demonizuje1 w dniu 2018-05-14 19:52:55

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
wrzuc ankietę działu bo to sprawa indywidualna i dobierana pod konkretna osobę
Wysłana -
lodzianin1 Nie układam cyklu i o niego nie proszę. Pytam o merytoryczne założenia stosowania testo na redu. Tak jak w pytaniu na początku.
Wysłana -
Na deficycie bardziej koks potrzebny niż na masie ;) resztę sobie dopowiedz
Wysłana -
Właśnie czy oby na pewno. Większość proponowanych dawek to po 250ew dla celów antykatabolicznych. Czyli dawka znikoma, blokuje tak czy inaczej a serio na redu ten katabolizm nie jest aż taki straszny. Może to tylko moje odczucie ale dobra dieta i jest git. Coś tam poleci ale nie aż tak żeby się bać :D
Jakie więc są profity z testo?
Wysłana -
najlepszy antykatabolik i można się nawet postarać o rekomp
Wysłana -
Dokładnie dla naturala startującego w pierwszy cykl z testo redukcyjny może się okazać ,że wyjdzie fajny rekomp z tego. Wg mnie warto. Też kwestia wieku danego osobnika,predyspozycji genetycznych itd.
Wysłana -
Fakt, rekompozycja byłaby ciekawym założeniem. Czy jednak dla niej to nie trzeba by było kręcić się bliżej utrzymania kalorycznego? Lub bardzo skromnego deficytu?
Chyba że nie złapałem tematy i chodzi wam o to że na testo można zrobić fajny rekomp przy deficycie?Zmieniony przez - demonizuje1 w dniu 2018-05-14 20:09:37

Zmieniony przez - demonizuje1 w dniu 2018-05-14 20:10:59
Wysłana -
Dokładnie o to chodzi.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź