SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tedukcja a doping

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 770

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 13 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 921
Cześć.
Jaka jest wasza opinia na temat redukowania np lecąc na testosteronie? Jestem bardzo ciekaw ponieważ jest wiele opinii na temat. Ilość dawek z jakimi się spotkałem to 250enan na tydzień i nawet 500 na tydzień.
Jak to się ma do diety? Nie jest tak że trochę szkoda materiału na takie zabawy? Nie szkoda marnować potencjału sprzętu na deficyt kaloryczny?
Nie od dzisiaj wiadomo że fajną redukcję można zrobić na czysto bo i tak trzeba się przy tym narobić bez różnicy czy jesteś on czy off.
Nie lepiej być na bombie tylko w okresie masy i potencjał jedzenia wyeksploatować na sto pro?

Co sądzicie?

ps. pytam w kategorii amatorskiej a nie zawodniczej ;)



Zmieniony przez - demonizuje1 w dniu 2018-05-14 19:51:38

Zmieniony przez - demonizuje1 w dniu 2018-05-14 19:52:55
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93242 Napisanych postów 362723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663965
wrzuc ankietę działu bo to sprawa indywidualna i dobierana pod konkretna osobę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 13 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 921
lodzianin1 Nie układam cyklu i o niego nie proszę. Pytam o merytoryczne założenia stosowania testo na redu. Tak jak w pytaniu na początku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na deficycie bardziej koks potrzebny niż na masie ;) resztę sobie dopowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 13 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 921
Właśnie czy oby na pewno. Większość proponowanych dawek to po 250ew dla celów antykatabolicznych. Czyli dawka znikoma, blokuje tak czy inaczej a serio na redu ten katabolizm nie jest aż taki straszny. Może to tylko moje odczucie ale dobra dieta i jest git. Coś tam poleci ale nie aż tak żeby się bać :D
Jakie więc są profity z testo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93242 Napisanych postów 362723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663965
najlepszy antykatabolik i można się nawet postarać o rekomp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Dokładnie dla naturala startującego w pierwszy cykl z testo redukcyjny może się okazać ,że wyjdzie fajny rekomp z tego. Wg mnie warto. Też kwestia wieku danego osobnika,predyspozycji genetycznych itd.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 13 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 921
Fakt, rekompozycja byłaby ciekawym założeniem. Czy jednak dla niej to nie trzeba by było kręcić się bliżej utrzymania kalorycznego? Lub bardzo skromnego deficytu?
Chyba że nie złapałem tematy i chodzi wam o to że na testo można zrobić fajny rekomp przy deficycie?



Zmieniony przez - demonizuje1 w dniu 2018-05-14 20:09:37

Zmieniony przez - demonizuje1 w dniu 2018-05-14 20:10:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Dokładnie o to chodzi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl pierwszy

Wiecej