SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Technika uderzenia

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7552

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1668
Czy jest moze gdzies jakis tutorial pokazujacy jak poprawnie wyprowadzic prosty, sierp , hak, itp. szukalem ale nie znalazlem niczego podobnego.

Ave!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Tak, są. Bas Rutten np pokazuje. Ale bez trenera boksu Ci się nie przydadzą. Sorry. Życie jest okrutne.

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1668
ehhhh. bo u mnie w miescie nie ma klubu bokserskiego , tylko mma nie chce bo tam 90 % to parter ;/, albo jakis tam karate

Zmieniony przez - Yqh w dniu 2010-09-15 22:08:26

Ave!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1668
ehe . bo chcialbym sie nuaczyc bic tak na ulice ... Sproboje jeszcze to mma ale na ulice parter raczej sie nie przyda .

A no życie jest okrutne ...

A jeszcze jedno pytanie ile bym musial cwiczyc aby wyrobic sobie dobre nawyki ??

Ave!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
1. chcesz się bić na ulicy to odpuśc i kup sobie gaz
2. trenując sam wyrobisz sobie złe nawyki
3. trenując w klubie, efekty są zależne od tego jak szybko łapiesz to czego Cię trener uczy

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 926
23 dni 13 godzin 47 minut 13 sekund - zakładając, że będziesz trenował poprawnie...

Tak poważnie to z tego co wiem ciężko na tym forum o wróżkę : /

Jeszcze jedno. Jeżeli masz zamiar uczyć się sztuk walki po to żeby rozpieprzać drechów na ulicy to sobie daruj... Na prawdę jest wiele innych, sensownych powodów, dla których można trwenowac SW.

Zmieniony przez - Zaxom w dniu 2010-09-15 22:41:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1668
Mi sie SW b. podobaja w szczególnosci boks , ale jak juz wczesniej pisalem nie ma klubu :(. Na ulice mam na mysli takie sytuacje gdy sie wraca z imprezy a tu jakis 3 pseudo kozaków zaczyna cos sapac ... Dzieki za odp . Zapisze sie znowu na mma
" jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma ". Trudno

Ave!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Tak z 3 się bij 2 nastukasz a trzeci rozwali Ci na łbie flaszkę

Powodzenia.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
ehhhh. bo u mnie w miescie nie ma klubu bokserskiego , tylko mma nie chce bo tam 90 % to parter ;/, albo jakis tam karate

Jak chcesz się czegoś nauczyć to lepiej idź na MMA albo na Karate. A jakie miasto?

Sproboje jeszcze to mma ale na ulice parter raczej sie nie przyda

W walce z jednym przeciwnikiem znajomość parteru czasem jest bardzo przydatna.

A jeszcze jedno pytanie ile bym musial cwiczyc aby wyrobic sobie dobre nawyki ??

Na pewno nie miesiąc nie dwa, jeśli zależy Ci na prawdę na efektach.

A i z działu C/S (by knife)

TRENOWANIE Z MYŚLĄ O WALCE NA ULICY JEST PODEJŚCIEM CHARAKTERYSTYCZNYM WYŁĄCZNIE DLA POCZĄTKUJĄCYCH. NIKT O ZDROWYCH ZMYSŁACH NIE BĘDZIE POŚWIĘCAŁ 5 LAT NA UCZENIE SIĘ SAMOOBRONY. TANIEJ, SZYBCIEJ I SKUTECZNIEJ BĘDZIE WYKUPIĆ KARNET NA STRZELNICY I STARAĆ SIĘ O BROŃ PALNĄ.


Zmieniony przez - d0l4r99 w dniu 2010-09-15 23:03:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3582
1. chcesz się bić na ulicy to odpuśc i kup sobie gaz
2. trenując sam wyrobisz sobie złe nawyki
3. trenując w klubie, efekty są zależne od tego jak szybko łapiesz to czego Cię trener uczy


1.Intersuje mnie taka sytuacja,ok znam wasze zdanie itd.Ale powiedzcie mi szczerze.Jak bys cie mieli sytuacje,ze na imprezie ktos do was sie brzydko odzywa i prowokuje do walki a nawet zadaje cios to co w tedy ? dalej uwazacie,ze walka na ulicy jest bez sensu..Nastepnie ktos zaczepia wasza kobiete,przy was a wy co wyiagacie gaz i gazem go ? nastepnie,ktos probuje wam odbic kobiete,ale ona nie jest zainteresowana i prosi bys z tym kolesiem pogadal a on sie rzuca i mowi,ze chce walczyc i co ? znowu gaz ? nastepnie-idziecie ulica nagle podchodzi 2 chlopakow,ni ekoniecznie dresy z podwojnymi kapturami i cos sie sapia do was,ok tu wchodzi rozmowa na poczatek,ale jak sa nachlanni i widzisz,ze nie dasz rady ich przegadac ?pytam powaznie,bo chial bym poznac wasz tok myslenia o ulicy,moze sie czegos naucze..Szczegolnie scorpion,poniewaz wiem ze bedziesz powazny a reszta moze sie nabijac jak zawsze,chociaz licze na powage..

Zmieniony przez - jaguar87 w dniu 2010-09-16 00:17:24

Trenuj wytrwale bez odpoczynku ni chwili a sprawisz juz w pierwszej walce ze przeciwnik sie omyli !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka problemów

Następny temat

Siła i wytrzymałość w BJJ (pytanie).

WHEY premium