SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Teść + Metka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2886

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1107
yoo mam pytanko

juz wbilem sobie 4 tescie(mam 10 5%) i teraz chce zaczac metke (100 tab) brac
jak ja najlepiej rozpisac i czy zaczac juz teraz brac czy pozniej dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
meta mozesz dozucic do tescia nawet gdzies w 2-3 tygodniu i dopilnuj zeby cała kuracja nie trwała dłuzej niz 6 tygodni

yest dobrze,bedzie lepiej
ows
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1107
dzieki za odp ale chcialbym wiedziec teraz jak ją najlepiej rozpisac tą metke thx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 123 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3545
Do teścia mozesz brac 4 tabletki dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Domyslam sie ze ten tesc to ruski propionat 50 mg,jak go bierzesz ? Co ile dni walisz strzala ? Co chcesz osiagnac sucha mase czy nawodniona ? Iaro jak ma dziesiec strzalow (tak zrozumialem) to mu tego tescia na dluzej jak 2-3 tygodnie to nawet nie starczy.

Pozdrawiam.

<<<<<< Sierżant w oddziale dla koksujących >>>>>>

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1107
sluchaj Klejcun
juz wbilem 4 strzaly tesciaka i robie tak np, poniedzialek strzal to nastepny w czwartek tak dwa dni przerwy czyli wychodzi ze co 3 dni bije
i wlasnie teraz sie pytam jak rozpisac ta metke jak ja lykac co proponujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1107
aha zapomnialem powiedziec ze oczywiscie to masa i tylko masa ale odbrej jakosci
mam jeszcze pytanko czy mozna robic brzuszki podczasa brania bo raczej chyba nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
Wg mnie to źle zacząłeś. Bo dlaczego od dwóch strzałów w tygodniu? Chyba nie wiesz co to tapering. Twoja sprawa. I tak weźmiesz i tak skoro już zacząłeś. Trzeba było najpierw zapytać a nie od razu walić po dwa szczały na tydzień. A co to odblokowanie wiesz? Bo po tym cyklu zablokujesz się na pewno. Ja bym taki cykl (z uwzględnieniem już przyjętych źle przez ciebie dawek) w ten sposób widział:
testosteron:
1.1 (poniedziałek) 1 (czwartek)
2.1 (poniedziałek) 1 (czwartek)- to juz wziąłeś jak rozumiem
3.2 na raz (poniedziałek) i 1 (czwartek)
4.2 na raz (poniedziałek)
5.1 (poniedziałek)
do tego metka:
1. ja bym zaczął od początku ale w twoim przypadku to juz niemożliwe
2.
3.pon- czwartek 2 tabsy; pt- niedziela- 3
4.pon 3 ; wt- pt 4 ; sb- nd 5
5.pon- sr 5 ; czw- sb przerwa w braniu; nd- 4
6.pon- śr 4; czw- nd 3
7.pon- śr 2
do tego Clostilbegyt zacznij w 5 tygodniu po ostatnim strzale- 1 tabl. przez 10 dni (pójdzie ci akurat jedna fiolka) i radziłbym zapodać Nolvadex lub Proviron 3-5 tydzień 0,5 tabsa 6-7 1 tabsa i 8 tydzień po 2 tabsy 9 tydzień po jednym.
Cały czas białko w ilości co najmniej 2 gramy na 1 kg masy ciała- polecam białko sproszkowane z Ovopolu- no i węgle (może to być mass gainer- wtedy nie musisz brać witamin) 7 dużych łyzek do kazdej porcji 4 razy dziennie. Do tego ok 10 dni po przyjęciu ostatniej metki kreatyna w ilości ok 15 gramów dziennie przez 7 dni potem dwa tygodnie po 5-6. powinieneś złapać masę ok 10-15 kg jak będziesz konkretnie ćwiczył i dobrze się odżywiał nie zapominając o regeneracji.
Jeśli nie stac cię finansowo na taki cykl to lepiej go przerwij (stopniowo).
druga sprawa to dlaczego nie ćwiczyc brzuszków na cyklu? napisz coś to może i ja czegoś nowego sie dowiem.
trzecia sprawa to nie napisałeś który to twój cykl, jak ćwiczysz i jakiego teścia zapodajesz wobec tego nie wiem czy powyższy cykl miałby dla ciebie zastosowanie. ja stosowałem podobny tylko z większymi ilościami i z użyciem tescia prolongatum. ten powyżej napisałem tylko pod kątem ilości które podałeś i z uwzględnieniem faktu że juz dwa tygodnie walisz po dwa strzały i z tego co widze nie zaprzestaniesz.
Pozdro.

Kingsajz dla każdego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
to w sumie oczywiste ale dla przypomnienia: do całego cyklu hepatil lub heparegen na wątrobę:
od momentu wzięcia mety 2 tabletki trzy razy dziennie (przed jedzeniem) do zakończenia cyklu oraz jeszcze co najmniej 2 tygodnie po nim. najlepiej robic badania na enzymy wątrobowe to wtedy widać kiedy można przestac brać hepa.nara

Kingsajz dla każdego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1107
dzieki ggobo nalezy sie sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 592 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6231
jeśli to propionat tu kuj sie co 2-3dni, innaczej nie ma sensu, a już napewno nie raz w tygodni (100mg) jak to ggobo napisał!

Bez kasy nie ma masy!!!

pozdrawiam...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DOPING I JEGO NASTEPSTWA - mlodzi czytajcie!!

Następny temat

CLOMID??????????????

WHEY premium