SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tchórzostwo w wersji lejdi

temat działu:

Informator POMORSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2055

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Po siłowni, o siłowni.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1079
Hej, do tej pory ćwiczyłam sobie COŚ TAM w domu, ale wiadomo jak to jest z ćwiczeniem CZEGOŚ TAM w domu- ileż można robić przysiady z jakimś domowej roboty obciążeniem, które skomentuję chwilą ciszy ..... (chwila ciszy). Problem w tym, że... JESTEM OKROPNYM TCHÓRZEM... Mieszkam w Gdyni, ale nie mam odwagi iść na siłownię bo nie wiem co z czym się je, nie wiem jak mam sobie rozplanować trening jak w życiu na siłowni nie byłam, a sprzęty znam ze zdjęć... Nie ma co owijać w bawełnę- jakiś irracjonalny lęk przed ośmieszeniem blokuje mnie na tyle, że nie jestem w stanie tam pójść i już... Jestem słaba- i nie piszę teraz o tej psychicznej ułomności, jestem fizycznie słaba- boję się, że jak zacznę sama kombinować w stresie przed tym zbłaźnieniem to nie dość, że efekt będzie odwrotny od zamierzonego to jeszcze zrobię sobie krzywdę i na tym się skończy...
Dodatkową bolączką jest brak kasy- chwilowo (mam nadzieję, że bardzo chwilowo) i na samą siłownię nie mam a co dopiero na jakiś trening z trenerem na siłce- no jakbym nie chciała tak nie wydolę finansowo. Wiem, że jak ktoś idzie na siłownię to nie po to żeby jakąś łajzą się zajmować, ale czy jest w ogóle choćby malutka opcja, że znajdzie się ktoś kto pomógłby mi się przełamać te kilka pierwszych razów? Żebym przestała się tak panicznie tego bać? Kobieta, mężczyzna- OBOJĘTNE. Tak jak pisałam- pieniążkiem nie dysponuję, ale mogę zrobić dobry... obiad?

Kolejne pytanie- Gdzie w Gdyni ew.Sopot, Gdańsk (część miasta bliżej Gdyni) siłownia wychodzi najkorzystniej finansowo???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 658 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7390
Ja bym Ci polecil Impuls, silownia obok PowerPit we wrzeszczu, cena spora, ale silownia głównie "babska". Jest tam trenerka Kobieta, kto pyta wielbłądzi.


Ale temat odwierzyłem miesięczny. Ciekawe czy poszłaś na tą siłownie :P

Zmieniony przez - PiotrG w dniu 2014-05-24 16:51:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1009 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18319
Jak mieszkałem w Gdyni byłem na siłowni w jakimś centrum handlowym, siłownia miała nazwę chyba pure bo do tej pory przysyłają mi na email jakieś reklamy pamiętam, że było tam dużo fajnych dziewczyn zatrudnionych jako obsługa, zgłosić się do takich pań żeby wszystko wytłumaczyły od podstaw itp. to chyba nie wstyd, a jeśli dla ciebie to wstyd to pora zmienić jakoś swoje podejście, mi się tak wydaje ale to już zależy od ciebie co zrobisz. Taka usługa chyba darmowa, gdybym dalej tam mieszkał chętnie bym ci wszystko pokazał.

Go Hard Or Go Home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1079
O widzisz, nie wiedziałam, że taka 'usługa' może być darmowa. Na szczęście aż takim dzikiem nie jestem, żeby się nie zapytać choć i tak pewnie taka pomoc, bardzo okrojona jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Nie jestem z Twoich okolic, ale tak jak Semirsocho polecam wybrać się do Pure Jatomi. Jedno wejście jest bezpłatne (niezobowiązujące) i wówczas można poprosić osobę z obsługi (konsultanta) żeby wszystko pokazał co i jak.
Też na początku się bałam i wstydziłam. Tak samo jak Ty byłam słaba fizycznie. Aż żal było patrzeć.
Dlatego od razu nie rzucałam się na trening na maszynach czy z użyciem sztang tylko na zajęcia grupowe z obciążeniem oferowane przez siłownię.
Dlatego, ze swojego doświadczenia, najpierw polecam wzmocnić się na takich właśnie zajęciach.
Wraz ze wzrostem siły zacznie maleć wstyd i strach :)
Powodzenia.

Zmieniony przez - lubiekaszke w dniu 2014-04-19 20:11:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1079
lubiekszake- dzięęęki za słowa otuchy! ludzie znający mnie uważają, że jestem pewna siebie, a tu takie coś blokuje mnie do tego stopnia, że wybieram się na tą siłownię od 1,5 roku... a jakie zajęcia byś poleciła. Do Pure mam całkiem blisko tylko zawsze wydawało mi się, że cenowo dość wysoko stoją- ale może mi się wydaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 535 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10418
Szczerze to nie wiem czego kobieta ma się obawiać, jeszcze jakbyś była facetem, to jakoś bym to zrozumiał hard ektomorfik ważący 50 kg i podnoszący sam gryf, ale kobieta. Przecież dla mnie to mogłabyś nawet bez obciążenia robić cokolwiek to żaden wstyd. Tak samo i Dla tego ektomorfika to żaden wstyd. Przecież tam nikt nie czeka aż przyjdzie ktoś słabszy aby go wyśmiać i publicznie wyszydzić na Facebooku. Więcej odwagi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
jak chcesz przeniosę temat do informatora regionalnego moze ktoś z okolic się odezwie.


Każdy na siłownię szedł pierwszy raz, możesz zobaczyć jak trenują w dziale ladies, a jak jesteś tak słaba fizycznie to mozesz skombinować jakieś hantelki do domu lub gryf krotki i jakieś talerze.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
Warto sledzić też dział tv sfd-były juz dwa fajne programy-gdzie treningi prowadziły uznane gwiazdy tego sportu,do tego też trenerrzy personalni


Pierwszy program był tylko dla dziewczyn-a mistrzyniami były Joanna Kaczyńska i Jagienka Kamińska a uczesniczkami było tez kilka dziewczyn juz mających za soba pierwsze wyjścia na scene...

Polecam obejrzeć fimy z tego programu-na pewno wiele ciekawych rzeczy sie dowiesz..


Drugie sotkanie prowadzili:Artur Sliczny-zawodnik,trener,sędzia kulturystyczny i Sylwia Klaczyńska-mistrzyni Polski







Kolejny program tez bedzie nidługo organizowany-jeszcze dokładnej daty nie znam.

Ogrom praktycznej wiedzy,treningi pod okiem mistrzów i z najróżniej zaawansowanymi uczestnikami,fajne sportowe kontakty-wszystko to jest wtedy dostepne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1079
shager
Szczerze to nie wiem czego kobieta ma się obawiać, jeszcze jakbyś była facetem, to jakoś bym to zrozumiał hard ektomorfik ważący 50 kg i podnoszący sam gryf, ale kobieta. Przecież dla mnie to mogłabyś nawet bez obciążenia robić cokolwiek to żaden wstyd. Tak samo i Dla tego ektomorfika to żaden wstyd. Przecież tam nikt nie czeka aż przyjdzie ktoś słabszy aby go wyśmiać i publicznie wyszydzić na Facebooku. Więcej odwagi.


Najgorsze jest to, że ja również nie wiem czego tu się bać... rozumiesz- mózg myśli trzeźwo, a jakiś wewnętrzny dzikus swoje. Uwierz, sama z siebie się nabijam jak wielkim tchórzem trzeba być, żeby tak to przeżywać... A i tak problemem nie jest to, że będę robiła przysiady z samym gryfem- bo od czegoś zacząć trzeba- tylko to, że wejdę i za cholerę nie będę wiedziała od czego zacząć, jak się czego używa i co ja właściwie mam robić. Widziałeś z pewnością nie jeden filmik z serii "i don't know what i'm doing" na siłowni- nie chciałabym się do takowego nadać :D

W domu coś sobie macham hantelkami, aż całe 4kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 535 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10418
masz kolege, koleżanke poproś żeby z tobą poszedł. ( nie masz takiego, wstydzisz się spytać)
pooglądaj atlas ćwiczeń ustal sobie jakiś plan, żebyś wiedziała co będziesz robić i po prostu tam idź.
Miej wyj**ane na wszystkich po prostu rób swoje, potem skapniesz się jaka byłaś głupia że się czegokolwiek obawiałaś, bo naprawde nie ma czego. Tylko trzeba zrobić ten jeden krok i się przełamać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1079
Ja wiem, doskonale wiem, że pomyślę jaka to ja głupia byłam ;) ze znajomymi mam taki problem, że praktycznie ich nie mam... mieszkam od niedawna w Gdyni i praca, 'walka o przetrwanie' w mieście zabrała mi czas na poznawanie ludzi... Dlatego pomyślałam, że może tu trafię na kogoś z Gdyni, kto ten pierwszy kroczek pomoże mi zrobić, potem będzie z górki. Choć wiem, że i tak dojdę do punktu, w którym po prostu pójdę- tylko kiedy :P
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zapisy na kick boxing

Następny temat

Gdańsk siłownia - bez karty członkowskiej.

WHEY premium