SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tarta czekoladowo - kokosowa

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4715

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
makrosięzgadza Kuchnia Dzika
Ekspert
Szacuny 375 Napisanych postów 423 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13988
Jest już nowy przepis - idealny na weekend ;) panowie - gwarantuję, że jak odpalicie takie ciacho swojej ładniejszej połówce to notowania Wam wzrosną ;)
https://www.sfd.pl/art/Fitkuchnia/Tarta_czekoladowo_kokosowa-a1395.html
Zapraszam i namawiam do zrobienia.

6
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
makrosięzgadza Kuchnia Dzika
Ekspert
Szacuny 375 Napisanych postów 423 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13988
Siudak
Kolejny weekend już teraz muszę po 2 robić bo wielu chętnych. Swoją zrobiłem dzisiaj na spodzie z banan. Mniej troszkę kalorii i szybciej bo nie trzeba moczyć daktyli. Banan troszkę przebija przez smak kakao ze spodu ale góra i tak jest mega czekoladowa że banana nie czuć.




Widzę że idealna :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
O w mordę jeża Wyśmienicie to wygląda Mniam!
2

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214365
mmmm smakowicie
2

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
makrosięzgadza Kuchnia Dzika
Ekspert
Szacuny 375 Napisanych postów 423 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13988
To jest smakowo orgazmiczne ....;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
I to bez pieczenia takie cuda- ja je...! Masz głowę!
3

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
makrosięzgadza Kuchnia Dzika
Ekspert
Szacuny 375 Napisanych postów 423 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13988
georgu
I to bez pieczenia takie cuda- ja je...! Masz głowę!

Głowę i mini piekarnik ;) w niedzielę rolada wleci - ale pieczona :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94356 Napisanych postów 364294 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668693
klasa , brakuje mi tylko mąki i musze zrobić
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
makrosięzgadza Kuchnia Dzika
Ekspert
Szacuny 375 Napisanych postów 423 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13988
lodzianin1
klasa , brakuje mi tylko mąki i musze zrobić

Czekam na efekty :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
w tych przepisach z mlekiem kokosowym zawsze jest napisane stała część, tylko zastanawiam się czy to jakieś specjalne trzeba kupić? bo ja praktycznie zawsze rzadkie od góry do dołu mam w puszce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 99 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9984
Moja już w lodówce się mrozi ale u mnie całość wyszło 1600 kalorii.

154 węgli 75 fatu i 35 białka

Użyłem czekolady 70 %,odtłuszczonego kakao z biedry i mleczka kokosowego tajskiego tao tao.Który z produktów zrobił taką różnicę?

Miałem też większą tortownicę 22 cm więc jak wyjdzie to będzie pewnie dość cienka. Jutro wstawię foto.


Edit:
Niestety góra płynna mimo całej nocy w lodówce więc to pewnie wina mleczka bo moje mniej tłuste i było płynne od razu nie tak jak u Ciebie.Jednak smak i tak bomba i zniknie i tak po kawałku na parę dni do kawy będzie kosa.



Zmieniony przez - Siudak w dniu 2018-02-03 22:59:04

Zmieniony przez - Siudak w dniu 2018-02-04 09:26:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
makrosięzgadza Kuchnia Dzika
Ekspert
Szacuny 375 Napisanych postów 423 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13988
DJ_DoDo
w tych przepisach z mlekiem kokosowym zawsze jest napisane stała część, tylko zastanawiam się czy to jakieś specjalne trzeba kupić? bo ja praktycznie zawsze rzadkie od góry do dołu mam w puszce

Najlepsze jest z lidla. I miminum cala noc w lodowce. Wtedy masz stałą czesc i na dole wode. Z biedry mleko koko jest do niczego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszy BLOG stycznia-głosowanie

Następny temat

Mleko kokosowe pomysły

WHEY premium