SFD.pl Kuchnia SFD

Dodaj odpowiedź

Tarta czekoladowo - kokosowa

Wysłana -
Siudak
Masakra jeśli chodzi o smak ciężko będzie to jeść jakoś nie na raz ;)

no dużo się tego nie zje, chociaż powiem Ci moim znajomym wchodzi i proszą o więcej;)
Wysłana -
Kolejny przepis który wywarł na mnie wrażenie. W tym tygodniu zapowiada się dużo gotowania :)
Wysłana -
godav
Kolejny przepis który wywarł na mnie wrażenie. W tym tygodniu zapowiada się dużo gotowania :)

na dniach - może nawet dziś/jutro wleci przepis na migdałowe ferrero;)
Wysłana -
Super :) Kiedyś próbowałem z gorzkiej czekolady, awokado i orzechów laskowych ale wyszło średnie. Jestem ciekaw Twoich przepisów :)
Wysłana -
godav
Super :) Kiedyś próbowałem z gorzkiej czekolady, awokado i orzechów laskowych ale wyszło średnie. Jestem ciekaw Twoich przepisów :)

Szczerze to nie przepadam za dodawaniem awokado do słodkości - jakoś mi nie pasuje.... wypatruj - przepis już w drodze:)
Wysłana -
Kolejny weekend już teraz muszę po 2 robić bo wielu chętnych. Swoją zrobiłem dzisiaj na spodzie z banan. Mniej troszkę kalorii i szybciej bo nie trzeba moczyć daktyli. Banan troszkę przebija przez smak kakao ze spodu ale góra i tak jest mega czekoladowa że banana nie czuć.

Wysłana -
Siudak
Kolejny weekend już teraz muszę po 2 robić bo wielu chętnych. Swoją zrobiłem dzisiaj na spodzie z banan. Mniej troszkę kalorii i szybciej bo nie trzeba moczyć daktyli. Banan troszkę przebija przez smak kakao ze spodu ale góra i tak jest mega czekoladowa że banana nie czuć.

Widzę że idealna :)
Strona 3 z 3
Dodaj odpowiedź