SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tarczyca - STERYDY

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1742

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 46
witam.
pod koniec roku mam termin usunięcia całej tarczycy.
wykryli u mnie wole obojętne które maja ok 7 cm i mimo to że moje wyniki są książkowe Tarczyce trzeba usunąć.
mam pytanie, może ktoś w temacie będzie
czy po usunięcie całej tarczycy będę mógł stosować sterydy ( teść, susta i wino itp. ) ?
będę wdzieiczny za odpowiedź.
pozdr
Raf


Zmieniony przez - Rafał Tomasz w dniu 2018-03-20 09:33:15
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Swoją drogą jakie Ty masz zapotrzebowanie że nie jesteś w stanie dostarczyć odpowiedniej ilości białka z pożywienia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Po prostu zapytaj lekarza prowadzącego.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 13 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 350
dojdzie ci po prostu dodatkowy proszek na całe życie - czyli hormony tarczycy - bo trzeba to będzie jakość uzupełniać. jedna tabletka na dzień i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 46
tak to wiem ale czy jak dojdzie mi eutyrox to czy bede mógł korzystać ze sterydów? tarcyca odpowieda za wiekszość hormonów w organiźmie wiec moje pyt czy bez niej będe mógł je stsować.mój lekarz prowadzący jest przeciwny stosowaniu nawet zwykłego białka a co dopiero stery ? :)



Zmieniony przez - Rafał Tomasz w dniu 2018-03-31 09:03:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1607 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26523
Rafał Tomasz, w tej sytuacji najlepiej zgłoś się do endokrynologa, który zajmuję się fachowo tym tematem. Lepiej zainwestować te parę stówek na wizytę prywatną i pójść na kompromis po konsultacji ze specjalistą niż robić to na własną rękę. Zdrowie masz jedno.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 46
tak masz rację , dzieki pozdro
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94443 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
nie ma żadnych przeciwskazań lecz skonsultuj to z lekarzem mówiąc jemu wprost że stosowałeś i będziesz stosował dalej , niech cię poinformuję o ew problemach .

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Dokładnie , przedstaw swojemu lekarzowi prowadzącemu jak sprawy wyglądają i jak ma to wówczas wyglądać u Ciebie , najgorzej będzie robić coś na własną rękę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 46
dzięki bardzo , tak też zrobię .termin operacji mam na koniec roku teraz juz wstrzyma sie z bombą ze względu na słabą krzepliwość krwi .dzieki :) pozdro


Zmieniony przez - Rafał Tomasz w dniu 2018-04-26 14:15:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 266 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12758
Rafał Tomasz
tak to wiem ale czy jak dojdzie mi eutyrox to czy bede mógł korzystać ze sterydów? tarcyca odpowieda za wiekszość hormonów w organiźmie wiec moje pyt czy bez niej będe mógł je stsować.mój lekarz prowadzący jest przeciwny stosowaniu nawet zwykłego białka a co dopiero stery ? :)




Zmieniony przez - Rafał Tomasz w dniu 2018-03-31 09:03:40


powiem ci nawet nie zdziwilo mnie to ze twoj lekarz byl przeciwny braniu bialka .. bo mimo to suplement to niektorzy lekarze jak slysza bialko kreatyna to maja przed oczami sterydy ..ps wiem cos o tym ..
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1607 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26523
W sumie to ich nie uczono o suplach, odżywkach tylko o farmakologii
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Endokrynolog - Opinia

Następny temat

Dieta podczas choroby

WHEY premium