sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Marbo

Dodaj odpowiedź

Tanie stojaki pod sztange

Wysłana -
Witam,
niedawno kupiłem ławkę MH-L115 oraz sztangielki, a teraz mam zamiar dokupić gryf i stojaki.
Cena powiedzmy, że do 400 zł i zastanawiałem się MH-S001 i MS-S108. W sumie to proszę o poradę czy warto dopłacać do S108. Ćwiczę sam, a co do ciężarów to myślę, że 25kg to obecnie max (jestem naprawdę początkujący :D). Za te 150zł mógłbym dokupić prasę do nóg albo modlitewnik, więc co wy byście zrobili na moim miejscu?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Zdecydowanie lepiej zainwestować w stojaki z asekuracją. Jest to ważniejsze niż prasa/modlitewnik.
Wraz z upływem czasu będziesz korzystał z większych ciężarów
Wysłana -
Racja, stojaki są ważniejsze ale myślę, że na poziomie wytrenowania autora jeszcze dużo czasu minie zanim zajdzie realna potrzebna asekuracji w ciężkich seriach jedyne co to na skosie ujemnym przydałby się niższy punkt zawieszenia sztangi niż tych stojakach z serii home ale do tego i tak jest potrzebna prasa by zablokować golenie ;) Ja bym wybrał podstawowe stojaki z serii home i prasę do nóg ;)
Wysłana -
Nie widzę sensu, aby za kilka miesięcy wymieniać stojaki. Lepiej już na początku zainwestować w porządny sprzęt.
W przypadku ograniczeń finansowych zwykła blokada w zupełności wystarczy.

http://www.marbo-sport.pl/product-pol-15135-Blokada-ud-do-lawek-z-linii-Home-MH-A003-Marbo-Sport.html

Zmieniony przez - OXYTONE w dniu 2016-02-19 12:10:37
Wysłana -
Usunięty przez OXYTONE za naruszenie Pkt 1 regulaminu forum.
Wysłana -
Wysłana -
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź