SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tanie białko?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 592 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6231
Hej...
Czy odżywki proteinowe Olimpu są dobre, jak jest z bv np. Provit 85, System Protein 80, itp., cenowo chyba wypadają najlepiej...
Nie piszcie mi o Ovopolu bo żygam nim

i na jakiej stronce można kupić suple najtaniej...


Bez kasy nie ma masy!!!

pozdrawiam...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OK Hosse na przyszlosc bede wiedzial ;>

POWER ZONE POWER ZONE :P:>:)

Mam ciebie Hosse na gadu jak cos to szybko sie odezwe. :>

Efekty beda ale po ciezkiej pracy :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
taaa to Ovopol z dodatkiem smaku, witamin i ładnie opakowany. Cena jaka jest sam widzisz...za tę cenę to bardzo słabe białka. Polecam Hitec protein 90.

------------------------------
Szukasz białka Ovooplu ...pisz, dzwoń, wysyłaj smsY !!! GG 1135964 kom. 607204663

Pozdrawiam;
Hosse
------------------------------

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Ja sie nie zgodze ovo ladnie zapakowane i smakowe to tylko Egg Protein. Reszta to mieszanka bialek(tez jest tam ovo, ale wraz z innymi bialkami) System Protein 80 to białka jaja, koncentrat białek mleka, białko sojowe. Proporcje są takie: 45:45:10. BV tego preparatu wynosi 96.
Provit 85 to białka sojowe, białka jaja, białka serwatkowe. Proporcje są takie: ??? (tego nie wiem). BV Provit 85 wynosi: 107
Te odzywki idealnie nadaja sie do mieszania z ovo, wtedy ovo napewno nie poczujesz. Mieszasz w proporcji 1:2 lub 1:3.

Jeżeli moja wypowiedż Ci pomogła, to nie dawaj SOG'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z SOG'a, a zajmie Ci to tyle samo czasu! Dzięki

.:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::.
Michał G. "GÓRAL"

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
nie chesz Ovopolu to kup tak jak Hosse mówi Hitec Protein 90 i/lub jakiś koncentrat albo jeszcze lepiej izolat serwatki. Poszukaj w sklepach które rekalamują się na forum.

PS. można jeszcze podawać adresy sklepów czy już nie?(jest już marzec ale coś ucichło o zmianach i całe szczęście)


https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=67623 - zdjęcia z filmu w którym grałem

>>>Z dnia na dzień więcej siły, większe ciężary, wiecej masy mięśniowej<<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
Goral tak czy tak białka Olipmu są cienkie.

------------------------------
Szukasz białka Ovooplu ...pisz, dzwoń, wysyłaj smsY !!! GG 1135964 kom. 607204663

Pozdrawiam;
Hosse
------------------------------

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hitec Protein 90 ??????

a nie 80????

Efekty beda ale po ciezkiej pracy :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
Hitec 80 to również słabe białko dołorzuć te kilka zł i kup Proptein 90,

------------------------------
Szukasz białka Ovooplu ...pisz, dzwoń, wysyłaj smsY !!! GG 1135964 kom. 607204663

Pozdrawiam;
Hosse
------------------------------

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nie wiem, ale nie sądzę żeby duża część użytkowników miała tyle kasy, żeby sobie dziennie zjadać pożądne ilości protein90 i smp. Więc jak ktoś nie ma tyle kasy, niech sobie tańsze kupuje i nie wciskajcie mu kitu, że to nie zadziała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
Niestey suple to nie tanie sprawy więc trzeba inwestować. Kolega nie cche Ovopolu a moim zdaniem nastepne białko o najlepszym wskaźniku cena/jakośc to właśnie Hitec 90. A białka Olimpu bym sobie podarował gdyż to jedne ze słabszych produktów tej firmy w relatywnie wysokiej cenie.

------------------------------
Szukasz białka Ovooplu ...pisz, dzwoń, wysyłaj smsY !!! GG 1135964 kom. 607204663

Pozdrawiam;
Hosse
------------------------------

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hosse ja chcem ovapol ale jak bede skadal zamowienie rowniez na geinera to bede robil to z kolega i zalezy nam na sklepie P.... ZO.. bo tam sa promocje 13 dnia miesiaca i bysmy zwmowili na kwote ze dostawa gratis

a jak wezme kupie ovo to dodatkowo bede musial i placic u ciebie za dostawe i w sklepie

Efekty beda ale po ciezkiej pracy :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
To możesz kupić w Muscle albo u Sonbatego bo oboje mają Ovopol w swojej ofercie i nie będziesz musiał płacić 2 razy za przesyłke.


https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=67623 - zdjęcia z filmu w którym grałem

>>>Z dnia na dzień więcej siły, większe ciężary, wiecej masy mięśniowej<<<
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dziwne bezwarunkowe ruchy :)

Następny temat

BIALKO HI-TEC Protein

Wiecej