SFD.pl Scena MMA i K-1

Dodaj odpowiedź

Talent Fight24.pl

Wysłana -


Polskie MMA wciąż się rozwija, jest coraz więcej gal, coraz więcej zawodów amatorskich i coraz więcej utalentowanych zawodników pojawia się w klatkach i ringach w naszym kraju. W nowym cyklu serwisu Fight24.pl będziemy prezentować wam sylwetki najciekawiej zapowiadających się fighterów i fighterek w naszym kraju, którzy święcą triumfy na zawodach amatorskich oraz podczas gal zawodowych. Na pierwszy ogień idzie sylwetka utalentowanego Judoki, dwukrotnego zwycięzcy Amatorskiego Pucharu KSW, boksera, Sandacza i zawodnika BJJ, Emila ‘Róży’ Różewskiego.

CZYTAJ DALEJ
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -


Kobiece piękno jest doceniane okiem każdego mężczyzny, a niektórzy oprócz piękna potrafią docenić również umiejętności i pasję każdej przedstawicielki płci pięknej. W drugim artykule z serii ‘Talent Fight24.pl’ postanowiłem docenić klasę sportową przedstawicielki najlepszego kobiecego klubu zapasów, Cementu Gryf Chełm, początkującej zawodniczki MMA, Joanny Stysło. Zapoznajcie się z osobą tej młodej damy, bo na pewno będzie o niej głośno.

CZYTAJ DALEJ
Wysłana -


W trzecim artykule z cyklu ‘Talent Fight24.pl’ chciałem przedstawić wam, drodzy czytelnicy i czytelniczki, najlepszego zawodnika ALMMA w 2012-tym roku i jednocześnie pogromcę Tymoteusza Świątka na wspomnianych zawodach. Wychowanek Jakuba Zawadzkiego z Aquila Competition Team, Armen Stepanyan przygotowuje się do zawodowego debiutu i niebawem powinniśmy zobaczyć go w klatce, jak sam mówi, najprawdopodobniej PLMMA. Oto Armen Stepanyan.

CZYTAJ DALEJ
Wysłana -


Dzisiaj przedstawiamy sylwetkę kolejnego talentu, który coraz śmielej poczyna sobie w dywizji średniej w MMA. Paweł Brandys, bo o nim mowa, jak do tej pory stoczył w zawodowym MMA 4 walki, z czego trzy wygrał, a jedyną porażkę zafundował mu mający algierskie korzenie, Livio Victoriano. Poznajcie Pawła Brandysa.

CZYTAJ DALEJ
Wysłana -


Coraz śmielej na rynku klubów MMA poczyna sobie PJ Promotion Group, prowadzona przez byłego członka Highlander Team, Piotra Jeleniewskiego. Warszawski trener zaadoptował sobie kilku zawodników i razem odnoszą wielkie sukcesy, przy okazji budując naprawdę solidnych atletów. Jednym z nich jest multimedalista zawodów Karate Shotokan, Amatorski Mistrz KSW w wadze do 67-miu kg, Albert Ciesielski.

CZYTAJ DALEJ
Wysłana -


Nie tylko w Polsce trenują utalentowani zawodnicy MMA. Mieszkający w Austrii Paweł Kozłowski (1-0) jest znaną postacią w środowisku BJJ i rozpoczął z przytupem swoją karierę w MMA. Poznajcie reprezentanta Backyard Boxing Wiedeń. Czytaj więcej
Wysłana -

fot. BERGOL

Reprezentujący Acquila Competition Team, Armen Stepanyan zdobył złoty medal w kategorii niebieskich pasów podczas Mistrzostw Polski No Gi w Luboniu. Przedstawiamy wywiad z podopiecznym Jakuba Zawadzkiego, który coraz większymi krokami zbliża się do debiutu w zawodowym MMA.

CZYTAJ DALEJ
Wysłana -


Wysłana -


Wysłana -


Talent Fight24.pl: Mateusz Rajewski

W kolejnym artykule z cyklu ‘Talent Fight24.pl’ przedstawimy wam zawodnika, który jest doskonałym i utytułowanym strikerem w różnych formułach, reprezentantem Polski oraz mistrzem PLMMA w wadze koguciej. Poznajcie oto okrzykniętego najlepszym zawodnikiem z klanu Rajewskich, reprezentanta Rajewski Team, Mateusza Rajewskiego (1-0).

Czytaj dalej
Wysłana -


Talent Fight24.pl: Adam Jankowski

Wracamy z kolejną odsłoną naszego autorskiego cyklu „Talent Fight24.pl”. Tym razem będziecie mogli zapoznać się z sylwetką zawodnika, który od kilkunastu lat trenuje stójkę i jest jednym z nielicznych przedstawicieli sportów udarzanych w MMA. Obecnie trenuje pod okiem Roberta Jocza w warszawskim klubie S4. Przedstawiamy wielokrotnego medalistę imprez Viet Vo Dao, Adama ‘Jankesa’ Jankowskiego (1-2-1).

Czytaj dalej
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź