SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Takie źródła makro na redukcji?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1396

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy z takich źródeł można czerpać makroskładniki na redu?
tłuszcze: masło orzechowe dobrej jakosci 100%, masło klarowane, oliwa z oliwek, olej rzepakowy, olej kokosowy nierafinowany, boczek, orzechy
białko: mięso, twaróg (chudy czy półtłusty?), mleko, warzywa strączkowe, sery (dobrej jakości), izolaty
węgle: owoce, warzywa, pieczywo ciemne, kasze, ryż brązowy, makarony źytnie, mąka owsiana/żytnia/razowa, płatki owsiane
Czego nie wolno jeść chcąc zredukować tkankę tłuszczową?
Mój wzrost 158cm
waga 55kg
talia 64cm
udo 55cm
łyda 33cm
biodra 89cm
biust 88cm
poziom bf 21% - a chciałabym trochę zjechać bo nie jestem zadowolona z mojej sylwetki mimo ćwiczeń siłowych i cardio. Niestety ciałko mam jak galareta. Ze zdrowiem wszystko w porządku.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Ograniczanie się do jakiś enumeratywnie wyliczonych zródeł makro jest bez sensu. Masło orzechowe ale nie z orzechów ziemnych, mleko nie jest zródłem białka. Na zdrowej diecie można jeśc wszystko, co nieprzetoworzone, dbając o urozmaicenie. Im coś bardziej przetworzone, tym mniej takich produktów powinno być. I w sumie możesz się trzymać jednego tematu, a nie zakładac kolejny.


Zmieniony przez - deja vu w dniu 2017-06-15 20:25:03

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Zdecyduj się na jeden temat - forum to nie śmietnik.
Głównym powodem sylwetki tzw. ,,skinny fat” jest zbyt restrykcyjne obniżenie podaży kalorii w diecie, innymi słowy głodówka.

Zastanów się w którym temacie zamierzasz pisać po czym dostosuj się do tutejszych zasad.
https://www.sfd.pl/.-t922822.html
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak postępów przy redukcji i walce z cellulitem

Wiecej