SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tak wygladam nowe fot. str 8/9

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30751

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 171 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2529

















Witam!
Mam 17 lat na siłownie regularnie chodze od 14mies wczesnie to tak chodziłem miesiac moze 2 i mie odechciało i po 3 miesiacach znowu wiec tego niemozna nazwac cwiczeniem:P Moja dieta jest jedzenie wszystkich zeczy które zawieraja duzo białka węglowodanów i witamin oczywiscie do tego rózne suple kreatyna białko aminokwasy ale to jesli sa na to fundusze...
Moje wymiary:
klatka: 110cm nie wiem chyba nie umiem mierzyc lub nie wiem jak to sie robi...
biceps:44cm
obwód pasa: 95cm
udo:64cm
łydka:44cm
waga:97kg

Zmieniony przez - wino1990 w dniu 2008-01-27 12:43:05
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
naprawde spoko jest tak trzymac SOG sie nalezy

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1072 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23515
fajnie tylko troche reka nie wyglada na 44 no ale.... nie twierdze ze nia ma tyle podoba mi sie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
ale zobacz ze wysoki jest

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1072 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23515
no wiem wlasnie ze wysoki.. ja tz jestem wysoki.... i mam wysokich kumpli :P no ale nie wiem... napwno na zywo wyglada lepiej :P dam se ptaka uciąc :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25079
jest dobrze.ale te 44 w łapie... w sumie nie mam miarki w oczach ale chu* z tym

dąż do tego żeby być coraz lepszym...coraz to większym;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
na zdjęciu to czasami sie małe wydaje ale z jajami to dowaliłes

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1072 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23515
hehehe :D dobra bez spamu :PP tka jak mowilem fajnie wyglada, nie wnikam czy tma jest tyle az w rece bo u wysokich to nie wiadomo.. i w koncu to tylk ozdjecie ;] ale podoba mi sie i dalbym nawet soga jakbym mogl :P ale dam ci duchowego :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
a ja Ci future dam za to ze bys dał sobie opitolić

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9563
jest spoko !! barales juz jakies suple ?? i mozesz napisac jak trenujesz klate ??

...Co nas nie zabije to nas wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 386 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31076
Ładnie ładnie jak na 17 lat i taki staż. Postaraj się poprawić górno-środkową część klaty(nie martw się,większości ćwiczących to dotyczy-mnie też ). I masuj masuj,a będzie fajnie. Co do tego 44cm to echh... nie to żebym był jakiś zazdrosny czy cuś,ale nie ma tam tyle Sam kiedyś miałem taką miarkę, która pokazywała o 2cm więcej niż było w rzeczywistości,potem kolega mi pożyczył swoją(nieoszukującą ) i wyszło,że moja ściemniała .
Frank.

Frank.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fotki kumpla z którym ćwicze

Następny temat

czesc wszytkim mam 19 lat i 4 lata treningu :D

WHEY premium