SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Tabletki vs Kapsułki

Wysłana -
Witam
Co lepiej wybrać suplementy w kapsułkach czy tabletkach?
Chodzi mi głównie o łatwość trawienia, obciążenie żołądka i reszty układu trawiennego.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Nie ma tutaj większej roznicy . Tabletki można przegryźć a z kaps wysypać proch .
Wysłana -
nie ma wiekszego znaczenia, zarowno tabs, jak i kaps szybko rozpuszcaja sie w srodowisku kwasnym zoladka
Wysłana -
Kapsułki w założeniu może nieco lepsze wyjście, mniej substancji dodatkowych. Jeśli jest ktoś szczególnie nadwrażliwy to można brać pod uwagę, jeśli nie to jak wyżej, nie ma większej różnicy.
Wysłana -
Najlepiej weź w proszku. Wyjdzie zdecydowane taniej i nie trzeba łykać xx kapsułek.
Wysłana -
Z tabletkami moze być problem jak nie są powlekane, miałem kiedyć bcaa z hi teca takich wielkich piguł to nie widziałem jeszcze.
Wysłana -
też jak coś biorę to zdecydowanie wolę w prochu, ale jak już trzeba w stałej formie to wolę w tabsach tak jak np. kofeina ma 200mg w tabsie i jak chcesz 300mg to bierzesz pół przegryzasz i masz ok. 300, a w kapsule tego nie zrobisz
Wysłana -
niektore produkty sa tak kiepskie w smaku, ze proszek powoduje czasem mdlosci%)
ja sie ciesze, ze msm, nac i rozeniec od SFD jest w kapsach, bo wiele razy mialem w proszku i mialem czasem problemy z regularnym stosowaniem, bo nie chcialem tego smaku poczuc po raz kolejny. a najgorszy chyba rozeniec
Wysłana -
TomQ co nas nie zabije ...
Wysłana -
z wiekiem robie sie wybredny%)
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź