SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tabletki na alergie (katar sienny)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21190

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
Witam

Ma ktos moze jakies sparwdozne tabletki na objawy alergi (katar sienny). Obecnie mam cet alergin ale nie bardzo działa.

Keep ya head up

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Krótko mówiąc jest ich cała masa - jednym pomaga ten innym drugi. Osoby które cierpią na tą dolegliwość pewnie wymienią co najmniej kilka środków. Ja natomiast zapytam i/lub polecę wizytę u lekarza jeśli jej nie było, niż pobieżne wspomaganie się preparatami bez recepty.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
byłem juz odczulany (odczualnei ytrwalo ponad 3 lata chyba czy cos takiego). noi jest troche lepiej, ale bez rewelacji. katar nadal jest. szczegolnie rano sie budze i mam straszny ciag z nosa , kichanie etc.

tak wiec moze ktos ma rzeczywiscie jakies bajeczne doswiadczenia z takimi lekami zwlczajacymi objawy

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Żeby nie tracić czasu na czekanie przejrzyj archiwum - sporo tam padało nazw środków na tego typu dolegliwość.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
po pierwsze lekarz

po 2 , mówią że tylko oryginalna ceteryzyna w postaci zyrtec najlepiej działa

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie tak jak Boofi. Miałem styczność z różnymi zamennikami Zyrtec'u iniby skład ten sam a jednak zyrtec dzialaniem bije na glowe resztę.

Zmieniony przez - mhz w dniu 2007-06-18 20:17:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
he he i tu potwierdze z tym zyrtec`em sama biore to 5 lat, niektorzy po tym czują się senni a ja to biorę rano i nic mi nie jest

Zmieniony przez - oska5 w dniu 2007-06-18 21:23:35

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
cosz ... moze firmy farmaceutyczne nie do konca wszystko ujawniaja

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
taa zyrtec tez bralem na poczatku dawno, dosyc dorbe bylo, ale chcialbym srpobowac czegos nowego :P

boofi. i po co mialbym do lekarza isc? zeby mi przepisal to samo o czym tu rozmawiamy?

zaraz smigam do marketu to kupie przyokazji Loartin oparty na loratydynie.

a slyszelsicie cos o tych kroplach do nosa ktore toworza jakas bariere dla alergenów?

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12
Mi niedawno znajoma poleciła krople Euphrobium na katar alergiczny i jestem mile zaskoczona rezultatem. Dużo lepiej mi się oddycha katar mniejszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 57
Zyrtec brałam jak miałam kilka lat - od wtedy też leczę się z powodu alergii :/ Dodatkowo zimą biorę dyski wziewne: Serevent dysk i Flixotide dysk, piję Calcium, no i krople do nosa: na co dzień tak mniej więcej od października do marca Rhinocort, a w pozostałych miesiącach Euphorbium. Oczywiście najlepiej to trzeba zrobić sobie testy alergologiczne i znaleźć dobrego alergologa :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cofnięcie niedomykalności ??

Następny temat

Łokcie

WHEY premium