SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tabletki i żele na powiększenie biustu...

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4235

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 160
Witam, drogie panie od kilku dni męczy mnie temat tabletek i mazideł na powiększenie biustu. Zawsze myślałam, że to totalna ściema i nawet nie czytałam na ten temat bo wydawało mi się to absurdalne i śmieszne wręcz. Tymczasem kumpela kupiła ostatnio taki zestaw i mówi, że działa...nie wierze, nadal uwarzam, że to jakaą paranoja, ale postanowiłam rzucić temat i dowiedzieć się co na ten temat myślę tęgie głowy z forum...

Krew, pot i łzy=udany trening

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805
ciesz się koleżanko,że na redukcji zmniejszają się u połowę u mnie występuje (jak to kiedyś jedna z dziewczyn napisała) zjawisko SS...czytaj sam sutek

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
były nawet testy pewnych supli na forum

https://www.sfd.pl/TEST_SPONSOROWANY:Natural_push_up.Powiększ_piersi_na_lato!_/rooodzynka_pods.str.39-t591553.html
https://www.sfd.pl/TEST_SPONSOROWANY:Natural_push_up._Powiększ_piersi_na_lato!_/quchasia__pods.str_25-t597896.html

działa to podobnie jak któryś ze składników piguł anty - w czasie, jak je bierzesz, biust Ci nieznacznie rośnie, a jak odstawisz, to wraca do pierwotnego rozmiaru.

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336117
dokładnie tak
nic stabilnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
dodatkowo dostarczanie estrogenow moze wiazac sie nie tylko z powiekszeniem biustu ale również ze wzrostem tkanek rakowych narządów rodnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niezawodnym pomysłem na powiększenie biustu jest... Spore przytycie

Pierś składa się w głównej mierze z tłuszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 160
o estrogemach wiem, o tyciu wiem, ale pytam z ciekawości, mimo absurdalnie brzmiących obietnic mam cichą nadzieje, ze medycyna idzie do przodu i wkrótce coś wymyślą:) po redukcji moje piersi są o połowę mniejsze, na szczęście był zapas;)

Krew, pot i łzy=udany trening

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Medycyna kosmetyczna ma rozwiązanie już od dawna: implanty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
są też naturalne sposoby







ciąża
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Racja Ten sposób jest niezawodny A laktacja jeszcze lepsza, waga jednej piersi często dobija do jednego kilograma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 160
Hmmmmm tylko kto mnie zapłodni...???:P

Krew, pot i łzy=udany trening

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Moge ci odsprzedac troche boskiej ambrozjii z kserokopia matury jesli bys zazadala certyfikatu autentycznosci dorzuce zdjece

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna - proszę o poprawki

Następny temat

Debiuty fitness 2011

Wiecej