SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tabletki czy strzały?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11302

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
Prosze o komentarze co na was lepiej działa ?Winstrol w tabsach czy w zastrzykach , uzasadnijcie dlaczego , jakie różnice na podstawie własnych
obserwacji.

Grzegorz

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
JA wolę w tabsach bo nie bolą jak zastrzyki , choć nie ma tak dobrych po nich przyrostów , i wątroba nieżle dostaje w kość, to i tak je wole niż kłucie się.
Winko + Anavar = Sukces !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1079 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15937
2metrowiec probowales brac sam anavar powiedzmy 1 listek 30tabletek na cykl
Jak tak to co o tym sadzisz.

>>> doradca w Dopingu <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
strzaly, zalety:
mniejsza toxycznosc dla watroby niz tabletki
szybsze i dokladniejsze przedostanie sie do krwiobiegu

wady: czeste klucie

Pozdrawiam, g4bb3r
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pewnie, że strzały są lepsze - szczególnie te o przedłużonym działaniu, utrzymują wysokie stężenie środka jeszcze pare tyg. po cyklu, w przeciwieństwie do tabletek, dla których ten okres trwa kilka dni. Poza tym tabletki nieźle rozpieprzają ci układ pokarmowy (np. wątroba, woreczek żółciowy..). Strzały mają też lepsze działanie, jest większy wybór środków. Sterydy w tabetkach, takie jak Anavar i jemu podobne są cholernie drogie i 90% podrabiane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ile jaka piramide sie z tymi tabsami robi?ilosc?a ceny u Was jakie sa za to?mowie o tabsach(bo kluc sie nie moge :(((

*///Matioo\\\*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197


u mnie 100 szt.takiego jak na foto 145,00.(1 tabl.-2 mg)

Grzegorz

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tabl.są lepsze bo szybciej zaczynają działać i wchodzą w lepsze reakcje z innymi koksami i po przejściu przez wątrbę powod wzrost IGF1
wino tab+test prop+siłabolan to jest to, po cyklu 3 opak sylivit150+ 3 opak cynarex+LIV.52 i wątroba jak nowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 507 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10366
Leonstar -chyba ktoś wali Cię po rogach.Ten Winstrol to jakiś syf.Oryginalny ma 5 rzędów tabletek po 4 sztuki i jest trochę bardziej różowy.Tabsy też są mniejsze. No chyba że o czymś nie wiem...

>B5M<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 671 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12711
Nie to jest dobre wino z rodem ze slonecznej Hiszpani
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 954 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13815
ja mam takie pytanie bo ja np. boje sie sam sobie zrobic strzala ale znam osoby ktore sobie same robily i nic jak myslicie jest jakies neibezpieczenstwo ze polamie igle lub cos takeigo ? i jakiej igly uzywac ?

Pozdrawiam wszystkich !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pilnie do Gohana

Następny temat

Omadren+Meta

WHEY premium