SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tabata + siłowy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2114

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 78 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1675
Chciałbym nabrać troszke kondycji i ogolnie sprawnosci, wiec postanowiłem zaczać robić tabate ale szkoda mi treningów siłowych i jaki polecacie trening/metode treningowa najlepiej w polaczeniu z tabata na jednym choc nie wiem czy to bedzie dobry pomysl bo mam do dyspozycji tylko 3 dni trwningowe?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ja bym dał osobny trening,
Jak już to po treningu krotki interwał np burpee 4-5 rund 30 sekund cwiczenia 30 sek odpoczynku

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ale tabata to szybki trening, parę minut i gotowe, wiec na niego nie tracisz wiele czasu np


Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 78 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1675
Tak dokładnie, tylko zapomniałem dodać że w formie crossfitu :/ włożyć tam pare ćwiczeń siłowych oczywiscie bez przesady z ciężarem, clean jerk thrusters itd. tylko nie wiem jak to pogodzić czy wykonac go na dobicie po treningu siłowym czy przed tylko tak żeby miał znowu siłe na trening siłowy :/ a obecny plan push pull fbw i tak musiał bym zmienic na jakis inny bardziej odpowiedni pod crossfit tylko problem w tym, że nie wiem jaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
jesli tabata to zdecydowanie na dobicie po silowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
a co to? tabata nie może być jednocześnie treningiem siłowym? ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak masz na myśli komplepsy sztangowe to na pewno nie po treningu, jak już to 2 treningi w tygodniu gbw czy push pull a jeden wtedy byś dał na kompleksy sztangowe

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 78 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1675
anubis84
Jak masz na myśli komplepsy sztangowe to na pewno nie po treningu, jak już to 2 treningi w tygodniu gbw czy push pull a jeden wtedy byś dał na kompleksy sztangowe
niekoniecznie kompleks sztangowy bardziej :


Tylko ze na domowej silowni z wykorzystaniem drazka sztang hantli podwyzszen itd a nie na typowej silowni crossfit. I dokładnie w tym tempie 20 sec cwiczenie 10 odpoczynek i nastepne cwiczenie.


Zmieniony przez - David99-99 w dniu 2018-03-11 21:08:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
przecież to jest trening siłowy...
zapętlić do 40 minut i masz trening wyrywający z butów. Wystarczy to tylko dobrze złożyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 78 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1675
antek098
przecież to jest trening siłowy...
zapętlić do 40 minut i masz trening wyrywający z butów. Wystarczy to tylko dobrze złożyć
no tak ale nie chce odchodzic od podstawowych bojów jak wyciskanie na płaskiej, MC, przysiad itd tylko z ciężarem o wiele wiekszym, bo czegos takiego na pewno nie podepne pod tabate bo wnioskuje ze zerwałbym sie na starcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
a dlaczego niby miałbyś się zerwać?
wszystko kwestia odpowiedniego dogrzania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 78 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1675
Ale jak przykladowo MC gdzie przy normalnym treningu 120kg w koncowej serii 4x6 przelozyc na tabate i 20 sekund? Bo głownie chodzi mi o ten czas zeby móc podkrecic swoja kondycje sprawnosc fizyczna i pozbyc sie efektu "klocka" :D ( tak wiem kwestia diety, ale to jest opanowane)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyciskanie sztangi na płaskiej

Następny temat

Jakie ćwiczenia na nogi w ,,domowej siłowni" ?

WHEY premium