SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

T-5 fake czy prawdziwa efedryna?

Wysłana -
Sprawa wygląda tak, dostałem parę kapsów T-5 w czarnej puszczę z czerwonym kwadratem a w nim napis T-5 . Kod kreskowy pozostawia dużo do życzenia, bo wygląda dziwnie bez cyferek jakby ktoś w paincie wycinał . Temat ogólnie spod lady z normalnego sklepu z odżywkami.

Pierwszy dzień 1 tabse wzięłem 30minut przed treningiem , zaczęła działać po 1-1,5h, bardzo znikome pobudzenie , potliwość, zwiększona temperatura ciała i stan otępienie przez 30 minut trwał . Po treningu i aero wróciłem do domu, brak apetytu, ale deficyt zjedzony.
Z każdym kolejnym treningiem było lepiej, stan otępienia znikł, pobudzenie baaardzo delikatne. Brak apetytu malał z kolejnym treningiem. Zawsze brałem 1 tabse przed treningiem i tylko w dni treningowe czyli 3x/week

Na dniach doszedł mesomorph z 1.3 dimethyl - guaranaburn HCl .

I dzisiaj zrobiłem bardzo poważny błąd.
Wziąłem jedną tabse T5 40 minut przed i pół miarki mesomorph 30 minut przed. Po 20 minutach czułem jak ładnie meso zaczyna działać ale jak T5 zapukała już tak fajnie nie było. Nie potrafię opisać tego uczucia ale napewno nie było ono pozytywne . Jak zasnę o 1 w nocy to będzie dobrze na dziś. Takiego braku apetytu jeszcze nie miałem nigdy.

Ps. Powiecie pewnie, człowieku T5 z meso łączysz? Oszalales? Wróciłem po kilku letniej przerwie, kiedyś brałem różne suplementy , skierowałem się pobudzeniem meso przy braku jego przy T5 , sądziłem że ładnie się skomponuje, ale jednak to tak nie działa.

Kolejny trening wezmę pół miarki mesomorph tylko, a T5 w dni nietreningowe przed aero.

Pytanie jest odnośnie tej T5, bo czytałem że zamiast efki siedzi tam subitramina bodajże, proszę o opinie, rozpisalem to trochę długo, bo chce żebyście jak najbardziej zrozumieli mnie.
Wysłana -
Suplementacja jest bez wątpienia istotnym elementem nie tylko kształtowania sylwetki, ale w zasadzie w każdej dyscyplinie sportu. Odgrywa istotną rolę w uzupełnianiu braków białka, tłuszczów, węglowodanów, witamin, składników mineralnych, dostarczania substancji poprawiających regenerację, jakość snu, libido, samopoczucie, czy jakość treningu. Jednak spora część z nas zainteresowana jest produktami wpływającymi pozytywnie na nasz metabolizm i wspomaganie redukcji tkanki tłuszczowej. Są to typowe spalacze tkanki tłuszczowej, czyli termogeniki. Zadaniem ich jest podkręcenie metabolizmu, poprzez zwiększenie termogenezy. Dzięki temu jesteśmy w stanie spalić więcej energii z tkanki tłuszczowej. Poza tym istotną rolę odgrywa również pobudzenie, skupienie i koncentracja na treningu. Nie zawsze mamy siłę i ochotę na trening, a one są w stanie nam w tym pomóc.

Jednym z najsilniejszych i najpopularniejszych suplementów tego typu jest Zion Lab's T-5. Suplement "underground'woy" i niedopuszczony do sprzedaży, w którego skład wchodzi:

- kofeina 250 mg,
- efedryna 30 mg,
- aspiryna 150 mg.

Połączenie tych związków daje silny efekt redukcji tkanki tłuszczowej. Jednak warto mieć na uwadze, że efedryna może obciążać dość znacznie nasze serce. Z tego też względu została już kilka lat temu zabroniona w stosowaniu i sprzedaży. Poza tym stosowanie takiego połączenia wraz z aspiryną może powodować problemy z wyniszczaniem błony śluzowej żołądka.

Wrzucone przez Ciebie zdjęcie produktu wygląda całkiem normalnie. Każdy organizm reaguje inaczej na tego typu suplementy, więc ciężko tym się sugerować. Warto jednak pamiętać, że jest to produkt "garażowy". Nikt nie wie gdzie, kto i jak wytwarza ten specyfik. Nie wiemy również, co tak naprawdę jest w środku. Spodziewać można się wszystkiego.Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Tych wersji T5 lata mnóstwo , wiec ciezko gdybać . Wszystkie te produkty to under wiec bierzesz na własne ryzyko
Wysłana -
A co mógłbyś polecić z efedryną , ale bardziej wiernego .
Wysłana -
daj foto etykiety i kodu pod naklejka
Wysłana -
Cocochanelle
A co mógłbyś polecić z efedryną , ale bardziej wiernego .


tylko wersja inj z apteki
Wysłana -
To wszystko to loteria, bez efedryny ale kosa spalacz, blue magic od WXN osttanio testowany w dziale doping, jeden kaps tak mnie porobił że szkoda gadać. To chyb był 13 test składkowy
Wysłana -
.

Wysłana -
.

Wysłana -
.

Wysłana -
anubis84
To wszystko to loteria, bez efedryny ale kosa spalacz, blue magic od WXN osttanio testowany w dziale doping, jeden kaps tak mnie porobił że szkoda gadać. To chyb był 13 test składkowy

Czeka na mnie cale opakowanie na polce i za 3tyg odpalam :D
Autorze tematu odklej naklejke z opakowania i tam jest kod i wklej go tutaj tzn zdjecie tego


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-03-09 10:49:09
Wysłana -
Zion labs osobiście stosuje i jestem zadowolony , napewno jest w nim efka . Jednak ile to trudno powiedzieć
Strona 1 z 9
Dodaj odpowiedź