SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

T-5 EX, Srimerex Hardcore, Monster burner

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 0 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 28
Na T5 po 2 tabsach czułem upał w całym ciele i potliwość zwiększona , brak apetytu, ale pobudzenia nie odczułem praktycznie nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 0 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 28
A co do T5 gdzie kupić, idź do sklepu z odżywkami i T5 powinna pod ladą być.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 60 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2025
TomQ-MAG
ja obecnie kupilem T5 i dziala jak poprzednie wersje
na necie jest pokazana roznica pomiedzy fejkiem a tym oryginalnym

Powiem Ci, że właśnie kupiłem w ten sposób, że niby oryginal, jednak lipa... odsprzedalem ;) koleżankę niby klepie max, a ja g... co czuje xD więc sprzedałem jej moje opakowanie ^^ jak Stimerex Hardcore nie zadziała, to znaczy, że wracam do samej kawy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94065 Napisanych postów 363902 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667496
Ja brałem t5 od kolezki co prosto ze Stanów ściąga ,i wrzucalismy na testy u nas w dziale kilka razy.i teraz tak 70%opini że kosa 30 % że lipa
Z czasem się tolerka wyrabia ,ja teraz jak coś wrzucam 2 kapsy
Tak samo z efka inj kiedyś 1amp 25 mg mnie trzepala teraz muszą iść dwie.
Kolejna sprawa czego oczekujemy od takich produktów ? Jak mega wytrzepania to polecam 2 kapsy blue megicka od wxn na czczo
Brak jakiś efektów ubocznych nie świadczy o tym że dany środek nie dziala.
Mam takie dni że dwie porcje pw z gera plus jakieś termo mnie nie klepia ,a czasem jedną porcja wyrywa z kapci.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160360 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234141
dokladnie
podpisuje sie pod wypowiedzia lodzianina

ile osob tyle opinii bedzie co do skutecznosci danego sordka, to samo tyczy sie PRE, zawsze zajdzie sie osoba, ktora napisze ze cos nie dziala, pomimo, ze naladowane stymulantami po brzegi

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 137 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
Wiecie chodzi o to że ten produkt był produkowany podobno na Cyprze do 2014 roku. Skąd więc dzisiaj jeszcze jest dostępny ?. Sam nie wiem nie próbowałem chociaż miałem taki zamiar. Chociaż muszę przyznać że ostatnia partia np. stimerexa też dupy nie urwała delikatnie mówiąc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160360 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234141
moze dobrego undera ktos klepie, jak z m-drolem kilka lat%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 2 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1123
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6255 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Łatwo więc dojść do wniosku, że nie ma sensu kupować garażowych wyrobów.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suple dla endomorfika na redukcji

Następny temat

Gainer dla chorych na jelita

WHEY premium