SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

T-5 EX, Srimerex Hardcore, Monster burner

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4874

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 60 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2025
Witam. Potrzebuję spalacz, który będzie miał w składzie gerke + efke. Czy ktoś próbował któryś z podanych spalaczy w tytule i może polecić, że czuć działanie obu składników? Ew. może być inny oparty na tych składnikach.
Około 7 lat temu zjadlem kilka kaps. Hell Fire od kumpla, to było coś pięknego ^^ jeśli na tą chwilę jest opcja kupić coś, co będzie chociaż w połowie tak działało, to będę wdzięczny za podpowiedzi. Pozdro.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 248 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11821
dobra T5 dzialala wzorowo ale obecnie ciezko trafic nie fake.Za to w Monster Burner cos siedzi bo czuc...Napewno gera i moze efki troche tez tam bedzie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
Grzegorz tylko po Co ci obciazac tak serducho ladujac miks mocnych stymulantow
wrzucasz 2 tygodnie na eca, 2 tygodnie na joszce i dotniesz sie bez problemu.
a jak nie, to znaczy ze dieta lezy:P

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 137 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
Pół roku temu miałem stimerexa. Pchnął lekko do przodu redukcję, ale o jakiejś klepie nie było mowy. Tyle że ja jestem mało podatny na jakiekolwiek stymulanty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
bo praktycznie wszystko bedzie zalezalo od naszego zaangazowania w redu pod katem treningowo-dietetycznym

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 60 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2025
Dieta jest tłuszczowa :D poszło już 5kg ^^ chciałem coś na efce pod piłkę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
to solo t5 sie spradzi idealnie :)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 137 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
TomQ-MAG
to solo t5 sie spradzi idealnie :)

Zion Labs T5 podobno nie jest już produkowany od 2014 roku, a ta obecna wersja na rynku to ponoć fake z niewiadomym składem. Sam chciałem kiedyś spróbować ale zrezygnowałem czytając gdzieś na forum że robią to jacyś kolesie na Śląsku nawet opakowanie bardzo różni się od oryginalnego z przed lat. Nie miałem na tyle odwagi żeby to kupić. Ale to tylko opinie wyczytane w necie, sam nie próbowałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Nie byłbym specjalnie zdziwiony. W gałęzi suplementacji, która teoretycznie nie jest dopuszczona do sprzedaży można spodziewać się wszystkiego. Nikt tego nie kontroluje.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
ja obecnie kupilem T5 i dziala jak poprzednie wersje
na necie jest pokazana roznica pomiedzy fejkiem a tym oryginalnym

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 137 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
TomQ-MAG
ja obecnie kupilem T5 i dziala jak poprzednie wersje
na necie jest pokazana roznica pomiedzy fejkiem a tym oryginalnym

Jak ktoś miał styczność z efedryną to od razu pozna. Jeżeli jest taka możliwość to napisz mi na priv gdzie można kupić pewny produkt. Będę dozgonnie wdzięczny ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suple dla endomorfika na redukcji

Następny temat

Gainer dla chorych na jelita

WHEY premium