SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ ZAMIESZCZAMY WASZE WIDEO-RELACJE

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23612

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
JEST!



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 200 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7246
Przedtreningowy - Kurczak z sosem salsa



Vide Cui Fide

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 200 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7246
Potreningowy - Tropikalny kurczak z ananasem



Vide Cui Fide

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4077
przed treningowy - kurczak z ananasem
Danie w 20 min.





widze ze ananas juz sie pojawił, trudno : [ , ale mój troche inny.
pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
Filmik na konkurs z Olimpem - Wideorelacja - Przepis na posilek przed/po treningowy.

Koktajl bardzo fajny, zawiera bialko o roznej wchlanialnosci - szybkiej i wolnej. Tworzą one "kompleks SLOW & FAST acting protein blend!" - OLIMP

Składniki oraz wartości odżywcze pod koniec filmu.

Koktajl mozna schlodzic w lodowce lub zamrozic i fajnie orzezwia w gorace dni.
Dobry również na sniadanie bo mozna go zrobic dzien wczesniej chociaz ja nie lubie - robi sie za gesty.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197




Konkurs z Olimpem - Pomysl na pikantno-slodka piers

Filmik na konkurs z Olimpem - Wideorelacja - Przepis na posilek przed/po treningowy.

Bardzo fajny pomysl na odmieniona piers dla znudzonych cycami. Pierwsze uderzenie pieczonego miodu, drugie ostrej musztardy i papryki. Rowniez ciekawa odmiana dla bialego ryzu, chwila czasu i smakuje ciekawiej!

Składniki oraz wartości odżywcze pod koniec filmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197




Konkurs z Olimpem - Pomysl na kokosanki - PERFECT BODY

Filmik na konkurs z Olimpem - Wideorelacja - Przepis na posilek przed/po treningowy.

Bardzo fajny pomysł na coś słodkiego bez cukru. "Kokos jest bardzo pożywny i bogaty w błonnik oraz witaminy i minerały. Prawdziwym diamentem jest olej kokosowy! Błędnie kiedyś myślano, że nie jest zdrowy ze względu na wysoką zawartość tłuszczu nasyconego. Dowiedziono, że tłuszcz oleju kokosowego jest unikalnym, jedynym w swoim rodzaju, który całkowicie różni się od większości innych tłuszczów - MCT. - Perfect Body.

Posiłek zawiera bardzo duze ilości tłuszczów więc nadaje się jako podbicie kalorii w diecie. Uważa się, że posiłek po treningowy nie powinien zawierać tłuszczy, lecz ja spożywam je zawsze do posiłku, który jest ok godzine po jego zakończeniu - i nie zauważyłem gorszej jakości przyswajania innych składników.

Składniki oraz wartości odżywcze pod koniec filmu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197




Konkurs z Olimpem - Pomysl na pseudo tarte twarogowo-jabłkową - PERFECT BODY

Filmik na konkurs z Olimpem - Wideorelacja - Przepis na posilek przed/po treningowy.

Składniki potrzebne to wykonania tego przepisu są na pewno bardzo łatwo dostępne w kuchni sportowca!

Węglowodany, białko oraz nie wysoka ilość tłuszczu to dobre rozwiązanie jeżeli chodzi o posiłek przed lub po treningowy.

Składniki oraz wartości odżywcze pod koniec filmu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197




Konkurs z Olimpem - Pomysl na pierś w sosie brokułowym - PERFECT BODY

Filmik na konkurs z Olimpem - Wideorelacja - Przepis na posilek przed/po treningowy.

Zainspirowany przepisem z PERFECT BODY (nr 7) postanowiłem nagrać przepis na pierś w sosie brokułowym. Z ryżem smakuje na prawdę rewelacyjnie nic dodać nic ująć.
Zamiast brokuł można dodać inne warzywa lub grzyby np pieczarki czy pora lub np świeżego zielonego ogórka.


Składniki oraz wartości odżywcze pod koniec filmu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 372 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8625
Nie wiem czy się panowie zgodzą na mój udział w konkursie ... nie zrobiłem tego w żadne sposób specjalnie ... Wrzuciłem film na youtuba równo przed północą (w drugim temacie można sprawdzić). Przez chwilę był i nagle patrze informacja: "usunięty po przekracza maks długość". Może zapytać panów którzy wrzucili swoje filmy czy mój też może brać udział, jak nie trudno :/

Part 1





Part 2





Pozdrawiam i mam nadzieję że zrozumiecie i nie usuniecie mnie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie do specjalistów o antykatabolik!!!

Następny temat

Super Konkurs Wideo-relacja z OLIMPEM, update str. 7 !!!

WHEY premium