SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tussipect - porady

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4417

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ptanie do tych co zażywali (zażywają) tego syropku (bądź tabletek).
Czy przyjęcie efedryny wiąże się z większym zapotrzebowaiem organizmu na energię?
Po jakim czasie zaczynają działać tabletki, a po jakim syrop?

pozdrowienia...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
tabletki dzialaly na mie po okolo godzinie o polkniecia
ale to oczywiscie zalezy od organizmu i przyswajania roznych skladnikow oraz tego czy przyjmujesz to na pelny czy pusty zoladek

Jesli bierzesz efedryne (tussipet) po to zeby schudnac to nie potrzebujesz wiecej kalorii a nawet powinienes je ograniczac

Jesli bierzesz tylko czasami nie w celu zrzucenia tluszczyku a e celu dostania kopa na treningu to dieta nie ma tu nic do rzeczy mozesz nawet jesli jestes w cyklu na mase zwiekszac kalorie ..twoja sprawa

Pozdrawiam

KAIN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To chyba rzeczywiście musi w dużej mierze zależeć od organizmu. Na mnie tabletki ostatnie podziałały po ok. 2 godzinach, a ja już wtedy kończyłem trening.

pozdrowienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
Na mnie działa różnie -zaczyna po ok.15-20min.(robię się nadpobudliwy i chce mi się jeść) ,a później po ok. 1 h po zarzyciu jestem cholernie energiczny (niespożyte siły).

Moderator dz. Trening
Pozdrawiam wszystkich!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzień dobry. Czy da się jeszcze kupić Tussipect? Jest w ogóle jeszcze produkowany?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11964 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
o kurde, chyba odświeżyłeś najstarszy temat w dziale supli, jaki jest dostępny, bo forum działa od 2001 roku%)
tak, tussipect jest nadal dostępny w aptekach jako lek na receptę
https://apteline.pl/tussipect-20-tabletek-drazowanych
chociaz zazwyczaj lekarze chętniej przepisują wersje w syropie niz w drazach, jednak jego dostępność nadal jest bezproblemowa, oczywiście jak masz receptę od lekarza :)
aczkolwiek niektore apteki bez problemu sa w stanie jedno oapkowanie takiego leku wydac, jak ladnie poprosisz. Na wiecej jednak nie ma co liczyc.
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna , Glutamina + Bialeczko

Następny temat

ECA

Wiecej