SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TURNIEJ WALKI

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo lubię ten dział, a już uwielbiam czytać liczne dyskusje na temat, który styl jest lepszy, skuteczniejszy itp. itd. Po jednej stronie jest wielu reprezentantów różnych styli a po drugiej Boruta, który nie wzruszony na żadne tłumaczenia i wyjaśnienia obstaje przy swoim, czyli BJJ jest najlepsze. I powiem wam mnie przekonał, ćwiczyłem 8 lat Judo i jak czytam te wszystkie wypowiedzi to mam chęć znowu wrócić na matę. No dobra ale do rzeczy.

Proponuję zorganizować TURNIEJ wszystkich forumowców, którzy zajmują się uprawianiem sztuk walki. Taki turniej rozwiał by wszelkie wątpliwośći co do skuteczności poszczególnych styli.

Myślę, że z wynajęciem sali nie będzie problemu, a jeśli chodzi o ufundowanie nagrody to na pewno składka wszystkich chętnych do oglądania tego widowiska powinna rozwiązać ten problem.

Zapraszam do dyskusji!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 2023 lat Przeczytanych tematów 0
Nie mam tyle siana, ani koneksji.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no dobra, ale kto zajalby sie organizacja.

Jak ktos juz trafnie wspominal potrzeba po pierwsze zgode na organizowanie takiego turnieju.

I lekarzy, czyli opieke zdrowotna.
Mysle ze to dobry pomysl.

Rene
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
j/e/b/a/c lekarza ;)
ja moge zalatwic defibrylator

Zmieniony przez - vic w dniu 2001-07-17 17:27:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4446 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
smiem watpic czy znajda sie chetni (nie tylko w gadce)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 590 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19316
Boruta na pewno sam by grube pieniadze wylozyl, zeby wszystkim raz na zawsze udowodnic, ze BJJ jest najlepsze i mialby racje ))

PHCthulhu
"Zwyciezca jest ten kto widzi odpowiedz dla kazdego problemu. Przegranym zas kto widzi problem w kazdej odpowiedzi."

PHCthulhu
"Zwyciezca jest ten kto widzi odpowiedz dla kazdego problemu. Przegranym zas kto widzi problem w kazdej odpowiedzi."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 590 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19316
No to co z tym turniejem?

PHCthulhu
"Zwyciezca jest ten kto widzi odpowiedz dla kazdego problemu. Przegranym zas kto widzi problem w kazdej odpowiedzi."

PHCthulhu
"Zwyciezca jest ten kto widzi odpowiedz dla kazdego problemu. Przegranym zas kto widzi problem w kazdej odpowiedzi."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no dobra wydaje mi sie to niezlym pomyslem-ale co z wiekiem
przecierz nie beda sie prali 15 latek z 20-cos trzeba z tym
zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jakbyś mnie zobaczył , a mam dopiero 15 lat, to byś zmienił zdanie.

a gdzie miałby się odbyć ten turniej ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tez mam 15 - ale trzeba by bylo ustalic jakies limity wiekowe - mow co chcesz ale napewno nie poradzil bys sobie z 20 latkiem -i to jeszcze cos trenujacym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To zalezy co.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Freestyle

Pozdrawam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

User

Następny temat

boks

Wiecej