SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUŃCZYK w sosie własnym

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28526

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TO JEST NIEDOBRE !!!! BLLLEE !!! Według mnie tuńczyk w sosie własnym jest okropny!
Strasznie śmierdzi -- nie da się tego zieść samego. Ja próbowałem na kanapkę ale strasznie
"jedzie". Od mojej dziewczyny dostałem przepis na sałatkę z tuńczykiem, smak nie jest już taki
odrażający dzięki warzywom, ale i tak "niezbytni przysmak"
Jednak jako ostatni posiłek przed snem jest "kuszący", duża porcyjka białka na noc - jednak trzeba ją
sporzywać z bólem (moim zdaniem).
Dla tych wszystkich którzy tak jak ja nie przepadają za tuńczykiem polecam pudełeczko "serka wiejskiego"
ewentualnie porcyjke odżywki białkowej.
POZDROWIONKA!!!!
P.S. życzę smacznej kolacyjki!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lord-lewy ja też kupuje tuńczyka w lider szajsie i mi całkiem smakuje
jem codzienie jedną puszke i nie znlazłem nigdy głowy czy oka a w smaku nie różni sie od innych....
Tuńczyk w oleju czy w sosie własnym dobry jest i smakuje mi

p.s. zawsze bez chleba

____________________________
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi.
Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych doliną ciemności.
Bo on jest stróżem brata twego i znalazcą zagubionych dzieci.
I dokonam na tobie srogiej pomsty w zapalczywym gniewie i na tych, którzy chcą zatruć i zniszczyć moich braci.
I poznasz, że ja jestem Pan, kiedy wywrę na tobie swoją zemstę".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tunczyk w sosie wlasnym jest pyszny

Pozdrawiam

"...jeden za wszystkich, wszyscy za jednego..."
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 437 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12260
Mi rownierz smakuje i niewidze klopotu w zjedzeniu calej puszki.

.
1

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4860
Godzine temy zjadlem puszke tunczyka w sosie wlasnym ze 125gr ryzu.Nie jest to kawior, ale da sie zjesc.Tunczyk dobry jest na kanapke z jajkiem gotowanym, no i jakies przyprawy.

Ronnie

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Codziennie wieczorem puszka tunczyka w sosie własnym
pyszniutki.pozdrawiam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
tunczyk mniam mniam pycha niema nic lepszego hihi

"Zycie jest zakrutkie i zbyt piękne aby nad nim się żalić"

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko nie rozdrobniony.

Tomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 257 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2536
Rozdrobniony smakuje jak trociny(nigdy nie jadłem trocin :), ale nic podobnego nie mogłem wymyśleć). Jak tuńczyk to tylko w kawałkach.
1

Dewastator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w wielkich kawałach :)

Tomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najbardziej zamula tunczyk w oleju. Ten to ma dopiero okropny smak. Tomek7 a jadles rozdrobniony w oleju?:)

Pozdrawiam

"...jeden za wszystkich, wszyscy za jednego..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No co ty w sosie własnym rozdrobniony to koszmar a co dopiero w oleju bleee.

Tomek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jajka - nieporozumienie?

Następny temat

"Ciężki przypadek"

WHEY premium