SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TT w stackach

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2116

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam takie pytanie do Pana Ambroziaka oczywiście, często do stacków prohormonowych dodawany jest tribulus, czy nie uważa Pan, że jest to trochę bez sensu - przecież działanie tego zioła jest ograniczone czasowo (u każdego trochę inaczej, ponoć zależnie od poziomu własnego testosteronu). Zatem po co zmuszć swój organizm do produkcji większej ilości testosteronu podczas cyklu ph, czy nie lepiej włączyć go po zakończeniu cyklu, ewentualnie w ostatnim tygodniu uzyskując w ten sposób podtrzymanie efektów i pobudzenie organizmu do produkcji własnego teścia.
I tak na marginesie - zna Pan Biggera?


lucek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Nie jestem Sławkiem ale...:) po co stwarzac warunki takie jak przy stosowaniu sterydow? Przeciez mozna przyjmowac tt i zmuszac wlasnie specjalnie organizm aby nie zaprzestal produkcji wlasnego testosteronu,aby po zakonczeniu cyklu ph organizm nie zaczynal od zera?Moim zdaniem ograniczy to spadki po cyklu ph. Mam nadzieje ze mam choc troche racji:)
Jesli zrozumialem inaczej pytanie to sorry Lucek:)

Moderator
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak Borsuk, ale po około 8 tygodniach następuje spadek działania TT tak więc biorąc go przez powiedzmy 6 tygodniowy cykl ph zapewniamy sobie podtrzymanie efektów tylko przez 2 tygodnie po, natomias zaczynają po cyklu mamy całe 8 tygodni, dlatego uważam, że w czasie cyklu lepiej stosować ALC i ZMA bo te działają cały czas i organizm się do nich nie przyzwyczaja

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 944 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13474
Ja odradzam stosowanie zma podczas cyklu ph.
Z tą opinią spotkałem się na forum z usa.
Polceją tam przez cały czas zma, podczas cyklu ph przerwa w braniu zma, ostatnie 3 dni cyklu ph znowu zacząć brać zma.
Do tego można dodać tt, alc.

pac-man ... nie pag-man

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Io sono Pac-man ... non Pag-man, Io uccido per soldi !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 506 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19683
mam pytanie ,dosc banalne ale nei jestem pewien...
biore witaminy NOW ( 2 tabs dziennie )
myslicie ze w takim przypadku warto stosowac ZMA ?

z jednej strony w NOW jest spora dawka tych witamin
ale z drugiej strony jest tam rowniez Ca ,
Czyli skladniki te co w ZMA nie dzialaja do konca tak jak powinny...

Jak Wy to widzicie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 944 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13474
Witaminy po śniadaniu. Zma przed snem.

pac-man ... nie pag-man

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Io sono Pac-man ... non Pag-man, Io uccido per soldi !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1810 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6143
dobre pytanie bo napisane jest ze cynk i magnes pochodza z aminokwasow chelatowanych(o ile dobrze zrozumialem)

CARPE DIEM

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Borsuk jest bisko prawdy. Chodzi o to, że ph (mówię o diolach), z czasem, tak,jak teść, zacznają obniżać poziom testosteronu, gdyż powstające w efekcie ich przemian estrogeny hamują gonadotropiny. TT hamuje aromatazę i wytwarzanie estrogenów, tak, więc, teoretycznie, diole z tt powinny być lepsze od samuch dioli.
Panowie, filtujcie trochę informacje od amerykańskich guru - większość z nich to i******e! Cynk i magnez potrzebne są, szczegulnie wtedy, gdy wzrasta aktywność hormonalna. Bez cynku nie działa receptor testosteronowy (tzw. palec cynkowy). Testosteron (połączony z receptorem) daje jedynie sygnał do anabolizmu jądru komórkowemu, zaś wszystkie, dalsze reakcje anaboliczne, po zadziałaniu teścia na jadro, katalizowane są przez magnez.
Co komu, po wysokim poziomie niedziałającego testosteronu???

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja zawsze przy cyklu ph stosooje ZMA i ALC, ale czy nie starczy dodać do cyklu saw palmetto, chryzynę, Kudzu, Beta-sitosterol? A i jeszcze chyba do Olimpa pytanie, czy nie planujecie wydać ALC w większych opakowaniach bo te 60 kapsów to starcza na 10 dni, jakby tak po 200 np?

lucek

Zmieniony przez - lucek w dniu 2002-12-19 07:52:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 944 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13474
Ja przy cyklu ph biorę witaminy, minerały. Cynk,magnez oczywiście także.
Nie biorę tylko zma przed snem.

pac-man ... nie pag-man

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Io sono Pac-man ... non Pag-man, Io uccido per soldi !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Palmeto, chryzyna, sytosterol, wszystkie działają podobnie - blokują aromatazę i alfareduktazę! Nie wiem, czy jest sens stosować wszystkie na raz, no chyba, że są połączone w jednym preparacie.

S. Ambroziak

S. Ambroziak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

5-HTP (Slawomir A)

Następny temat

system protein 80

Wiecej