SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TT - czemu tak pozno ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4879

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
Witam mam Pytanie , dlaczego Suplementacja TT jest wskazana dopiero po 25 roku zycia ??
Naturalnie wiem ze zwieksza ona do 30 % produkcje wlasnego TESTOSTERONU , i ze mlody organizm Wytwaza PODOBNO duzo TESCIA , ale JEST jedno ALE nie KAZDY orgaznizm MLODY wytwarza DUZO tescia !!! jezeli ktos np ma bardzo Bujne Zycie Erotyczne ITP , i traci duzo ... itp
JA osobiscie zastanawialem sie nad Ta kwestia
Jakie moga byc skutki Uboczne brania TT np w wieku 20 lat ??
Prosze o Wypowiedzi i Odpowiedzi DZIEKUJE :)

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
albo wysuszyc...sprasowac i meta gotowa

misOO
gg: 949687
IRC: #sfd
Czlonek mafji HR HR

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Mozesz sobie zachwiac wlasna gospodarke hormonalna. Ale srednio organizm konczy naturalna nadprodukcje w wieku 21 lat. Mozesz ale nie musisz miec skutkow ubocznych wybor nalezy do Ciebie. Ja bym sie troszke wstrzymal.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
hmm no coz teraz chyba to rozumiem , czyli jest podobnie jak z KOKSIKIEM :) , Czyli musze sie wstrzymac jak narazie z TT jeszcze na jakies 2 latka , ok 666 dzieki za Odpowiedz pozdr SOG 4 you

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1810 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6143
wiem ze pytam o to po raz n-ty ale co zma w polaczeniu z alc ,tt pozniej ale co z nimi ciagle slysze sprzeczne odpowiedzi i to od znawcow czy ktos mi w koncu powie czy moglbym w moim wieku polaczyc alc z zma prosze a i jakie dawki ewentualnie

CARPE DIEM

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
jackens smiało mozesz polaczyc zma z alc w dawkach zma-400-800mg alc-1000-1800mg.
bierz razem na ok 1,5 godziny przed treningiem oraz zaraz przed snem

pozdro
bigger

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 538 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17028
bigger a wiec jezeli w wieku 20-21 lat chcialoby sie stosowac takie dawki zma i alc jakie podales to ile trzebabyloby kupic opakowan i zma i alc ??

ax

ax

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurcze weż sobie przelicz - np ALC Twinalba ma 1000mg na kapsa Olimp 350, jakość w sumie ta sama, a cena? nie

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
ax-tak jak pisze Lucek przelicz sobie i proponuje start z nizszych dawek))
pozdro
bigger

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 538 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17028
ejj a mam jeszce prosbe powiedzcie gdzie moge kupic zma tylo prosze o polskie strony :)

ax

ax

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
www.cyberpaker.com to polska strona.
Nie porownojcie Panowie "gowna do twarogu".

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sorry 666 ale jeżeli pijesz do tego co napisałem to akurat karnityny Olimpa mają najwyższą jkość i do ALC Twinlaba są całkowicie porównywalne (oczywiście chodzi mi o ten konkretny produkt a nie całą firmę) Pożarłem masę produktów Twinlaba i mogę śmiało tak napisać.

lucek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ULTIMATE-KREATYNA-DOSKONALA!!!

Następny temat

Czy ta cenna jest mozliwa ??

WHEY premium