SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

TSH

Wysłana -
Witam. Badania krwi sobie średnio co pół roku i zauważyłem że coś dzieje się z moją tarczyca. Z każdym kolejny badaniem mam niższe wyniki.
Co myślicie o tym? Iść do lekarza czy może brać 25mcg i zobaczyć co się dzieje.

Zmieniony przez - LukasWlkp w dniu 2018-07-12 10:47:27
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Ankieta dzialu oraz napisz co leci za cykl.
Wysłana -
Tsh nie będzie nigdy idealnie takie same
Wysłana -
LukasWlkp
Witam. Badania krwi sobie średnio co pół roku i zauważyłem że coś dzieje się z moją tarczyca. Z każdym kolejny badaniem mam niższe wyniki.

Wysłana -
LukasWlkp
LukasWlkp

Wysłana -
Tsh masz na super poziomie, niskie ft3 daje powody do zastanowienia się czy wszystko jest si.
Wysłana -
Przepraszam za ten bałagan. Leci sam testo i czasami provi do tego. T3 brałem raz z 5 lat temu
Wysłana -
czy super poziom to bym się spierał. Ale nie ma absolutnie tragedii. Jak u ciebie dieta wyglada, głównie węgle?
Wysłana -
azazelll
czy super poziom to bym się spierał. Ale nie ma absolutnie tragedii. Jak u ciebie dieta wyglada, głównie węgle?

Pisałem Ci pw, ale coś mi się zepsuło, próbowałem 5 razy I każda się rozsypała...

Pytałem, czy mógłbyś mi wyjaśnić, czemu to nie jest taki dobry wynik tsh, niby jestem tylko po kursach jakichś, ale tam mnie uczono, że ten wynik jest bardzo okej. Wiem, że Ty masz dużo więcej tej wiedzy, stąd prosiłbym, jeśli masz chwilę o rozpisanie tego

Zmieniony przez - sooql w dniu 2018-07-12 11:31:44
Wysłana -
odpisałem:)
Wysłana -
100% diety nie mam ale odżywiam się dobrze. Nie jem żadnych gówien, 5 posiłków dziennie. Trenuje sw i sylwetka mysle na dobrym pozimie hehe
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź