SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

TRWAŁY PRZYROST MASY

Wysłana -
zastanawiam się nad swoim pierwszym cyklem. staż na siłowi 4 lata zakras treningu i diety mam opanowany ale martwi mnie to co przeczytałem

pewnie ze nie ! jedynie spuchniesz woda , fakt ze takich cyklikow wiele daje sygnal amaboliczny do odkladania sie protein w komorkach jak i do wielu innych procesow syntezy zw. org. jendak jedynie dlugotrwale cykle maja szanse dac mase z ktorej spora czesc pozostaje.

napisał to marek.c czyli wielki znawca odnośnie 'mikrocykli' raz w roku i teraz mam pytanko. czy faktycznie tak jest ze robiac sobie pierwszy cyklik np. z samego metanabolu. zaraz po nim musiałbym zrobić następny przerwa następny bo cyklik 2-3 miesięczne raz w roku nic nie dają tak naprawde i po jakimś czasie wszystko i tak spada?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Marek pisał to odnośnie osób zaawansowanych w dopingu
dla Ciebie jak najbardziej w grę wchodzi krótki cykl na jednym środku
ale najpierw wypełnij ankietę
Wysłana -
Ankieta spoko ja sobie jakieś prosty cyklik potrafie ułożyć z jednego środka jakaś metka albo teść na początek bo jak to zrobić to jest tu mnóstwo info. Pytam czy np. po roku coś z tego zostanie czy okaże się że zrobiłem 6 kg zostało 2 kg będzie stagnacja że po tym cyklu to już na sucho nic nie pójdzie a cały trening roczny do następnego cyklu to będzie walka o utrzymanie tych zrobionych 2 kg pozdr
Wysłana -
Koksy to błędne koło. Zrobisz cykl to po cyklu będziesz tylko myślał kiedy wejdziesz na następny i tak w kółko.
Wysłana -
no w sumie j/w
Wysłana -
jest sens w takim razie?
Wysłana -
Hehe pewnie znajdzie się tu w **** osób które ci na twoje pytanie odpowiedzą: zależy jakie masz priorytety , wal śmiało , test to młody bóg i inne farmazony. Ale prawde jest jedna 'nie warto' ćwicz sobie rekreacyjnie olej te pare kilo więcej i cm w bicepsie lepiej skup się żeby nauczyć się cieszyć życiem bo za 10 lat będąc off to już nic cię nie będzie cieszyć :)
Wysłana -
niestety kolega wyzej napisal cala prawde
Wysłana -
zalezy od indywidualnego podejscia... aczkolwiek hmm j/w
Wysłana -
LaBela: pieknie to wyjaśniłes....to jest tak narkotyk...
Wysłana -
nie bardzo rozumiem to po co kazdy z was bije sok? Labela a co z przyrostami na off leci po jakimś czasie i tak wszystko?
Strona 1 z 11
Dodaj odpowiedź