sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl FitRage, CROSSFIT i Dieta PALEO

Dodaj odpowiedź

TRI LIFE - DZIENNIK

Wysłana -
Rośnie komfort siły, zdecydowanie . ATG to były mocne ATG, z mini pauzą na dolę, na prawdę do spodu, a nie czułem trudności przy 90kg tak jak to było na początku.

Pływanie udane , w sumie pękła 1050 m . Zrobiłem 5x100m kraul + 3x100m + 1x200m z pullbouy , a na koniec żaba 50 m ...

kupiłem piankę, po taniości, 80 zł z deca, 1,5mm neoprenu i krótka. Dla tak początkującego jak ja wystarczy. Jak mi się spodoba to na nastepny sezon kupię lepszą.

pozdr.
Wysłana -
To teraz trzeba byłoby dodać trochę ciężaru
Wysłana -
FighterX
To teraz trzeba byłoby dodać trochę ciężaru

dołożymy ciężaru.

Rower wszedł na zero . 6 x 3 km interwały 2km odpoczynku . Interwały ze średnią 33.5 km/h ... niestety niektóre pod górkę, niektóre lekko z górki, stąd rozbieżności w poszczególnych interwałach. Niestety na 6 się spaliłem... ściana na podjeździe . Ogólnie jestem zadowolony z treningu, ale kosztował mnie sporo siły, wróciłem bardzo zmęczony.
Teraz tylko czekać na efekty tego treningu

Wysłana -
Hej sportowe świry !

Dzisiaj trening siłowy, główne ćwiczenie to wyciskanie na barki stojąc (military press).
Doszedłem do ciężaru 60 x 5 kg . Notuje wzrost siły.

Na rozluźnienie zrobiłem basen koło 12:00 , na spokojnie bez szaleństw , bardziej w ramach regeneracji.

W weekend testuje piankę :)

pozdr.
Wysłana -
Cześć koledzy i koleżanki .
Miałem bardzo aktywny weekend.

Wczoraj jazda na rowerze ok 40 km , z mocnym akcentem. Jechałem sobie po płaskim przez 4 km ze średnią 38 km / h ...
Widzę niesamowity progress po treningach rozpisanych przez Kubę Bednarczyka aka FighterX

Dzisiaj zakładka 20 km rower + 3,6 km biegu w pełnym słońcu o 13:00 .

Jutro potestuje piankę w wodzie . zobaczymy.
Strona 9 z 9
Dodaj odpowiedź