SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING - PYTANIA I ODPOWIEDZI v2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 272193

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7527
Możesz podesłać linka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17425 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196410
https://www.sfd.pl/TRENING_PIŁKARSKI__wszystko_co_Ci_potrzebne_by_się_rozwijać-t309312.html
tu masz bootcamp'a jak i zreszta cala reszte

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14
Witam, mam na imię Natalia i proszę o pomoc w poprawieniu przede wszystkim wytrzymałości, mam 13 lat około 177cm wzrostu i waże 78,5kg . Trenuje piłkę nożną od 2 klasy podstawówki, zawsze na wysokim poziomie ale po złamaniu lewej kostki i operacji brzucha musiałam przestać z treningami i zawodami. Teraz gdy lekarze pozwalają mi grać chce wrócić do formy może nie całkowicie, dziennie a trening mogę poświęcać po 2-2,5h bo jeszcze 1h poświęcam na dryblingi i tp. Moją wadą jest właśnie wytrzymałość bo z przyśpieszeniem nie mam większego problemu, mój wynik na coopera nie jest mi dokładnie znany bo w szkole zrobiłam 10 kółek po nie całe 300m więc wychodzi mniej niż 3000m. Myślę że podałam wszystkie informacje, jeżeli ktoś może mi pomóc to bardzo o to proszę i z góry dziękuje :*


Zmieniony przez - Natka1337 w dniu 2015-08-31 10:05:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 261
Witam
Chcialbym wrocic do treningow pilki. Prosze o pomoc przy treningach. Mam hantle i mala trampoline. Chodzi glownie o przyspieszenie i sile strzalu. Technika i kondycja jest w miare ok ale zawsze mialem problemy z sila. Jestem niski(1,64) 15lat. Moge poswiecac ok 1h dziennie na treningi i caly weekend.(raz w tyg chodze na basen)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91
cześć wszystkim,

używał ktoś kiedyś takiej liny?



http://allegro.pl/elastyczna-lina-nowoczesny-trening-pilka-nozna-i6400187423.html






zastanawiam się nad kupnem bo wygląda ciekawie ale nie wiem czy nie jest to bardziej dla młodzików

Zda ktoś może relacje jeśli używał czegoś takiego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 344 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4324
Na pewno wygląda to ciekawie. Myślę, że może być to stosowane przez starszych zawodników ( bo niby czemu nie?). Sam bym pomyślał o zakupie tego urządzenia :) .
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 25
Na filmach wydaje się ok, ciekawe jak w praktyce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 41
Witam czy jest mizliwosc w pomocy zeby przygotowac mi treningi dla chlopakow w wieku 13-14 lat gramy w lidze trampkarzy. Lige zaczynam 24.03 a treningi od 09.01 chcialbym ich przygotowac zeby mi dobrze biegali robie to pierwszy raz a nie chce skrzywdzic dzieciakow. Prosze o pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17
Sanczo__
fajnie ze jest kontynuacja tamtego dzialu, moze ktos mi tutaj odp.

Witam wszystkich, nie moge wpisac postu w trening- pytania i odpowiedzi wiec postanowilem zalozyc nowy temat.

Sprawa wyglada nastepujaco, potrzebuje ostrego treningu indywidualnego na 20 dni. Obecnie przebywam w Anglii, gralem tutaj w pilke w jednej z druzyn mlodziezowych jednak z pewnych przyczyn zostalem wydalony z druzyny co mnie strasznie zalamalo i przez miesiac siedzialem w domu pograzajac sie w dole. Wzielem sie ostatnio w garsc i zalatwilem sobie testy pilkarskie w Lechii Gdansk. Za ponad 3 tygodnie bede mial testy i chce sie dostac do druzyny czyli jak najlepiej przygotowac.

Potrzebje dobrego treningu kondycyjnego/wytrzymalosciowego oraz treningu na przyspieszenie. Znam cwiczenia ale nie potrafie tego wszystkiego dobrze po ukladac zeby mialo to najlepsze efekty. Mam wlasna jakas domowa silke jesli jest potrzebna, rowerek stacjonarny i ogolnie mam na czym cwiczyc jesli cos jest potrzebne z tych rzeczy.
Jedyny problem to taki ze mam troche ponad 3tyg na przygotowanie sie najlepiej a kondycja/wytrzymalosc jak i przyspieszenie ledwo zipia. Treningi czysto pilkarskie potrafie sobie sam zrobic ale gorzej jest z w/w umijetnosciami czy jak by to nazwac.

Dzieki za wszelka pomoc. Nie pozwolcie sie marnowac Polskim talentom! :) Pozdro


A czy to się tak da w krótkim czasie przygotować do takich testów przez taki czas nie ćwicząc.Mam syna grającego w piłkę to temat jet mi znany i
interesuję się takimi tematami.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

I liga 2008/2009

Następny temat

Ofensywny środkowy pomocnik

Wiecej