SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Piłka Nożna

Dodaj odpowiedź

TRENING - PYTANIA I ODPOWIEDZI v2

Wysłana -
Możesz podesłać linka ?
Wysłana -
http://www.sfd.pl/TRENING_PIŁKARSKI__wszystko_co_Ci_potrzebne_by_się_rozwijać-t309312.html
tu masz bootcamp'a jak i zreszta cala reszte
Wysłana -
Witam, mam na imię Natalia i proszę o pomoc w poprawieniu przede wszystkim wytrzymałości, mam 13 lat około 177cm wzrostu i waże 78,5kg . Trenuje piłkę nożną od 2 klasy podstawówki, zawsze na wysokim poziomie ale po złamaniu lewej kostki i operacji brzucha musiałam przestać z treningami i zawodami. Teraz gdy lekarze pozwalają mi grać chce wrócić do formy może nie całkowicie, dziennie a trening mogę poświęcać po 2-2,5h bo jeszcze 1h poświęcam na dryblingi i tp. Moją wadą jest właśnie wytrzymałość bo z przyśpieszeniem nie mam większego problemu, mój wynik na coopera nie jest mi dokładnie znany bo w szkole zrobiłam 10 kółek po nie całe 300m więc wychodzi mniej niż 3000m. Myślę że podałam wszystkie informacje, jeżeli ktoś może mi pomóc to bardzo o to proszę i z góry dziękuje :*

Zmieniony przez - Natka1337 w dniu 2015-08-31 10:05:35
Wysłana -
Witam
Chcialbym wrocic do treningow pilki. Prosze o pomoc przy treningach. Mam hantle i mala trampoline. Chodzi glownie o przyspieszenie i sile strzalu. Technika i kondycja jest w miare ok ale zawsze mialem problemy z sila. Jestem niski(1,64) 15lat. Moge poswiecac ok 1h dziennie na treningi i caly weekend.(raz w tyg chodze na basen)
Wysłana -
cześć wszystkim,

używał ktoś kiedyś takiej liny?

http://allegro.pl/elastyczna-lina-nowoczesny-trening-pilka-nozna-i6400187423.html

zastanawiam się nad kupnem bo wygląda ciekawie ale nie wiem czy nie jest to bardziej dla młodzików

Zda ktoś może relacje jeśli używał czegoś takiego?
Wysłana -
Na pewno wygląda to ciekawie. Myślę, że może być to stosowane przez starszych zawodników ( bo niby czemu nie?). Sam bym pomyślał o zakupie tego urządzenia :) .
Wysłana -
Usunięty przez TomQ-MAG za naruszenie Pkt 1 regulaminu forum.
Wysłana -
Na filmach wydaje się ok, ciekawe jak w praktyce.
Strona 127 z 127
Dodaj odpowiedź