SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING - PYTANIA I ODPOWIEDZI v2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 272367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17430 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196425
masz tu link do przewodnika,w ktory miedzy innymi znajdziesz przykładowe plany przed/w trakcie i posezonowe kształtowanie kondycji itd. itp. .Wystarczy troche chęci,bo tak jak napisałeś wszystko jest na forum,wystarczy ruszyć się i poszukać...

http://www.fmh.utl.pt/agon/cpfmh/docs/documentos/recursos/112/DaviesTotal-soccer-fitness.pdf 

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 721
Wielkie dzięki. Owszem jest wszystko, ale jest wszystko tak porozrzucane, że ciężko w tym się połapać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 629
Cześć! Mam 17 lat i trenuję w klubie nogę. Mamy teraz wakacyjną przerwę i chciałem trochę lepiej przygotować się do nowego sezonu. Mam do was pytanie: otóż chciałbym raz w tygodniu na siłowni robić nogi i 3 razy biegać i nie wiem czy np. poniedziałek siłownia a potem załóżmy wtorek, czwartek, sobota bieganie czy na odwrót. Mam wrażenie że powinienem najpierw biegać a na koniec tygodnia siłka by przełożyc wytrzymałość na siłę. Proszę o pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3
Witam!
Jestem młodym piłkarzem (18l) i przed sezonem chcę poprawić kondycję na boisku. Mimo że w zeszłym sezonie nie było z nią źle, tak w tym chciałbym żeby było z nią jeszcze lepiej. Chcę spróbować treningu interwałowego, jaką rozpiskę biegu proponujecie na dwa tygodnie? Ostatni sezon rozegrałem w pełni po 90 minut każdy mecz, więc w tym momencie po przerwie pewnie trochę jeszcze z kondycji zostało więc nie chciał bym startować od zera, tylko rozpocząć z trochę wyższej półki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 224
Witam ! Szukam kogoś kto mi doradzi co zmienić w swoich treningach, na co zwrócić uwagę. Kogoś kto da jakieś wskazówki, aby uzyskać lepsze efekty. Z góry dzięki ! Proszę o kontakt na priv.
Chodzi mi o ogólny rozwój i poprawę umiejętności piłkarskich, ale przedewszystkim chodzi mi o Szybkość, technikę ,kondycje, dynamikę zwinność itd. Szczególnie ta szybkość i dynamika , dynamika zwodów.

Zmieniony przez - futbolowy10 w dniu 2014-07-13 14:00:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 344 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4324
Jeśli nie powiesz w jaki sposób trenujesz, to raczej nikt ci nie powie, co masz zmienić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 224
Ktoś kto się zna i chciałby mi pomóc proszony jest o kontakt na priv. tam napisze w jaki sposób trenuje itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78145
Mam proste pytanie, co bardziej się przyda w kontekście piłki nożnej, jazda rowerem na wysokich czy na niskich przerzutkach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7527
Witam, chcę w okresie przerwy wakacyjnej pracować nad swoją formą. Mam pytanie czy jest na forum ktoś kto się na tym zna i chciałbym mi pomóc ? Chodzi o współprace nad ułożeniem planu , zeby to wszystko się dopełniało i dawało efekty. Dodam, że nie szukam kogoś kto zrobi za mnie cała robotę, poprostu potrzebuje wsparcia osoby która mnie pokieruje jeżeli popełnię jakiś bład
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 344 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4324
Polecam trening Nike bootcamp, który znajduje się na tej stronie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

I liga 2008/2009

Następny temat

Ofensywny środkowy pomocnik

Wiecej