SFD.pl Trening dla zaawansowanych

Dodaj odpowiedź

TRENING PO OPERACJI WYROSTKA ROBACZKOWEGO

Wysłana -
Witam jestem po operacji wyrostka robaczkowego dokładnie 3 miesiące, formy, 3 dni temu wrzuciłem pierwszy trening 30 minut na worku bokserskim po treningu opadłem z sił jak po dobrej przedtreningówce pare godzin i wszystko wróciło do normy na drugi dzień pierwszy smak zakwasów od roku czasu( wczesniej praca nie pozwalała), wrócił też apetyt gdzie po treningu zjadłem coś szybkiego owoce i weglowodany do tego, chciałbym posłuchać waszej opini na ten temat nie jedna osoba zapewne przez to już przechodziła dodam że aktualnie przebywam w Londynie i nie mam możliwości skorzystania z porady lekarza czekam na odpowiedzi pozdrawiam ;)
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Nie za bardzo wiem w czym Ci mamy doradzić bo nie sprecyzowałeś pytania więc ciężko się odnieść
Wysłana -
Jeśli nie mozesz skonsultować się ze specjalista to my tym bardziej nie pomożemy.
Wysłana -
Chodziło mi raczej o to jak to u was wyglądało po takiej operacji ale już jest okej jestem już po 2 kolejnych treningach czuję się dobrze a dla pewności zapisałem się do lekarza.
Powiedzcie mi jaki trening byłby na tą chwilę najlepszy z pominięciem treningu martwego ciągu, przysiady itp(wiem dziwnie to brzmi ;p) ale takie mamy realiaa, po treningu na worku dobre 10 minut leżałem na macie zbierałem siły a brzuch mi falował, drgania mięśni brak apetytu wrócił dopiero pod wieczór gdzie trening o godzinie 12;00..nie było to normalne i dla mnie zrozumiałe stąd pytania do was skierowane i oczekiwania że mi to ktoś w moment rozwinie perfekcyjnie troche się przeliczylem porozmawiam z lekarzem na ten temat dopiero wtedy się udzielę
Wysłana -
Co waszym zdaniem mogę dorzucic do gainera darzę do 3-4 treningów na siłowni tygodniowo i do tego jeden trening sztuk walki witaminy mam.
Treningi siłowe na tym mi zależy, łączyłem je zazwyczaj z cardio
Wysłana -
mojlogin71
Co waszym zdaniem mogę dorzucic do gainera darzę do 3-4 treningów na siłowni tygodniowo i do tego jeden trening sztuk walki witaminy mam.
Treningi siłowe na tym mi zależy, łączyłem je zazwyczaj z cardio

To zależy czego Ci brakuje w bilansie danego dnia. Suplementy dokładasz w zależności od braków w diecie, których nie możesz uzupełnić jedzeniem.
Wysłana -
Mądrze to ująłeś a co byś polecił na początek po pół rocznej przerwie ? Siłę bym chciał poprawić głównie :)
Wysłana -
mojlogin71
Mądrze to ująłeś a co byś polecił na początek po pół rocznej przerwie ? Siłę bym chciał poprawić głównie :)

Ja bym zaczął od jakiegoś podstawowego fbw na początek aby wrócić do aktywności pod warunkiem, że po operacji możesz trenować.
Wysłana -
Może nie po wyrostku ale nieco ponad pół roku temu miałem operacje wycinania zrostów na jelitach. Również po 3 miesiącach wróciłem na siłownie, zacząłem od trzech treningów w tygodniu i na początku również odpuściłem martwe ciągi, allahy itp. po czterech tygodniach treningów wróciłem do formy i pamięć mięśniowa to jednak rzecz która działa
Wysłana -
Pewnie, że działa zawsze osobo aktywna fizycznie wróci do formy szybciej po przerwie niż ta, która nie robiła nic.
Wysłana -
Dziekuje za pomoc i pozdrawiaam, oby jak najdalej od operacji ;)
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź