SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING NA KLATĘ wygląd..

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mój rekord na płaskiej to 95 kg . Moja waga 78 kg. Niech ktoś mi napisz plan treningowy z opisem ilości powtórzeń , ciężarem , serie
itp... Ponieważ jestem niezadowolony ze swojego dotychczas robionego treningu. Ma to być trening na ładną dużą klatę.

skoczke adam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
5x5 a wybacz ile juz trenujesz? Z tego co pamietam to gdzies okolo roku, wiec wybacz, ale te nascie serii nawet na duza grupe miesnowa to glupota. Wiem, ze na wspomaganiu to moze i to dziala - tylko pytanie jak dlugo. Zreszta, to nie mozliwe jest wykonanie naprawde ciezkich serii w takiej liczbie - to tylko strata czasu, energii i potasu. Wybacz, ale jezeli komus nie wystarcza 6 czy juz nawet 9 serii na klatke - to po prostu nie potrafi porzadnie i ciezko trenowac.

Ja polecam dwa cwiczenia - jedno wyciskanie, drugie rozpietki lub wyciskanie hantli. Po dwie ciezkie serie. I to wszystko.

bst
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wyciskanie sztangi na lawce prostej: 3*6, 2*12
wyciskanie hantli na lawce skosnej: 4*8-10
rozpietki w poziomie: 3*10
butterfly (maszyna): 3*10

Jak bedziesz dawal rade to bedziesz rosl jak na drozdzach... Ciezar sam sobie musisz dobrac...

NaRazie
zycie jest walka... .. .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no nie, 15 seri to troche za duzo, jesli jest naturalny. Przetrenuje sie.

Wybierz sobie np z tych 3 cwiczen: wyciskanie na plaskiej, skosnej i rozpietki i rob dwa z tych cwiczen po 3 serie albo 3 z nich po 2 serie.
Jesli zrobisz porzadnie, to wystarczy. Jesli uznasz, ze to za malo, to dorzuc 1 lub 2, ale nie przekraczaj 9. Lepiej zaczac od mniejszej ilosci i zobaczyc co wyjdzie, niz od razu z grubej rury.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dokładnie.15 serii to zdecydowanie za dużo.maks 9 serii a najlepiej w granicach 6-7.
ławka skośna 3 serie
rozpiętki 3 serie
i wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
Też się z wami zgadzam , 6-9 serii na klatkę ,to w zupełności wystarczy!!

Moderator dz. Trening
Pozdrawiam wszystkich!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to ja sie tez zgodze ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2285 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18850
Jeżeli twój maksymalny wynik w wyciskaniu na ławie płaskiej wynosi 95kg, to załóż na ławę max. 50-60 kg i rób min.12 powtórzeń,jeżeli ciężar okaże się za duży to załóż taki, który umożliwi wykonanie 12 powtórzeń. Podczas wyciskania koncentruj się na dokładnym wykonywaniu ćwiczenia bez żadnych ruchów oszukanych tzn. bez "mostkowania" (odrywania części pleców od powierzchni ławki). Przerwy między seriami 1 minuta.
Zrób 3 serie na płaskiej ławce, i po 3 na ławce skośnej, raz głową do góry a potem do dołu. Następny trening na klatkę powinien składać się z samych rozpiętek również 9 serii, na płaskiej, i na skośnej głową w górę a potem w dół. Taki naprzemienny trening stosuj przez 6 tygodni.
Rezultaty gwarantowane,
Pozdrawiam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja sie w zupelnosci NIE ZGADZAM! Kazdy ogranicza ta ilosc serii... 6-9 serii na klatke?!? To chyba jakis zart!!! Ja robie 10 serii na biceps... Zawsze robilem conajmniej 14 serii na klatke i do tej pory sobie chwale! Dopiero po takim treningu czuje, ze cala klatka piersiowa jest dokladnie przepracowana... Mozecie sie nie zgadzac, ale ja tak cwicze i rosne i wielu moich kolegow robi podobnie! 6 serii na klatke?!? To jakis kiepski zart...

NaRazie
zycie jest walka... .. .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1078 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5820
6 serii to niektórzy walą na samej płaskiej.
Ja sam robie ok 12płaska 3x10 skos sztangliczkami 3x10 tak samo rozpiętki potem jeszcze wyciskanie na wąskim na przemian z motylem.

Pozdro)))

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 195 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4952
Piątki - przecież sam się przyznajesz, że od czasu do czasu koksujesz. Dla ciebie taki trening może być spoko, ale naturalny na 99% się przetrenuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
Ja też czasem biorę ,ale to nie zmienia faktu ,że nie przekraczam NIGDY 9 serii na klatkę i jak do tej pory nie narzekam ,z najgorszej grupy stała się jedną z lepszych.

Moderator dz. Trening
Pozdrawiam wszystkich!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

drążek

Następny temat

Trening dla dziewczyny.

WHEY premium