SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING FUNKCJONALNYCROSS POD K1

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 22 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2796
Witam od tygodnia trenuję k1 mam 16 lat 180 cm i ważę 75 kg ale jestem trochę zalany więc chciałbym zejść do 70. Treningi k1 mam w poniedziałki i czwartki ale chciałbym dodać coś jeszcze we wtorki i piątki. No i zaplanowałem sobie takie 2 treningi i chciałbym wiedzieć co o nich sądzicie a może macie dla mnie jakieś lepsze propozycje.
A
padnij powstań
deska
swingi
bieg bokserski z obciążeniem 2kg
scyzoryki
przysiad wyskok
x3 wszystko po 20/30 sekund

B
podciąganie 5
pompki 15
brzuski 20
przysiady 25
x5 czas
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
You zek
Witam od tygodnia trenuję k1 mam 16 lat 180 cm i ważę 75 kg ale jestem trochę zalany więc chciałbym zejść do 70. Treningi k1 mam w poniedziałki i czwartki ale chciałbym dodać coś jeszcze we wtorki i piątki...
Ale co jest Twoim celem?
Jesteś zalany i chcesz zejść do 70? Mniej jedz. Odejmij 200 kcal dziennie. Wagę robi się w kuchni.
Chcesz być lepszy w K1 - dołóż 2 treningi K1 we wtorki i piątki.
Robiąc trening crossowy także zrobisz lepszą formę. Ale przez dobrą miskę jest łatwiej.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 22 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2796
Niestety nie mam możliwości chodzić więcej na K1 i chciałem się jakoś wzmocnić/przygotować pod K1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A nie masz innych sportów? Np. boks.
Jeśli nie to trening jest OK. Dołożył bym jeszcze skakankę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Może jeszcze z 3 min walki z cieniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 22 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2796
spoko wielkie dzięki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jest szansa na to, że Jon Jones uniknie zawieszenia – Jeff Novitzky mówi jak to zrobić

WHEY premium