SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING DO OCENY

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2851

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
Cześć. Chciałbym prosić was o ocene planu dla mojej KOLEŻANKI, której jakies kolesie rozpisali taki trening.. Jej celem jest redukcja tkanki tłuszczowej oraz lekkie doszlifowanie mięśni dla estetyki..
Plan prezentuje sie następująco:

PLAN TRENINGÓW:
podział grup mięśniowych:
I-uda+łydki+pośladki
II-klatka+barki+brzuch
III-grzbiet+bicepsy+tricepsy+brzuch
PAMIETAJ ZE ZAWSZE MASZ ZACHOWAC MOZLIWOSC ZROBIENIA 2-3 POWT. KTOORYCH NIE ROBISZ
I DZIEN
UDA
przód uda ( czworoglowy uda)
- wysoki step ze sztangielkami w dłoniach ( wstępowanie na ławke) ilosc serii 3 / przerwy między nimi 90 sekund / ilośc powtrzen - kolejno 20 / 15 / 15 /12 (wyjasnienie 20 powtorzen z jakims ciezarem , ale 15 juz zwiekszasz ciezar , potem zostawiasz , i na koniec jesze raz zwiekszasz aby zrobic 12 )
- prostowanie nóg serii 3 / przerw 60-90 s / powt. 20/15/15
tył uda (dwugłowy uda)
-uginanie nogi stojac/lezac 4 serie/ 60-90 sec / powt 20/15/15/12
posladkowy
-odwodzenie nogi w tył (w podporze przodem z oparciem na kolanach ) (z opaską przyczepiona do kostki ) 4 serie /60-90sec / 20/15/12/12
ŁYDKI
- wspięcia na palce ze sztangielkami w rękach ( nogi na groobej podkladce aby max. rozciagac łydkę w dolnej fazie ruchu) 4 serie / 60-90 sec / 20/15/15/12
BRZUCH
m.proste brzucha (tam gdzie moze sie zrobić "kostka")
- spięcia tułowia leżać (opcjonalnie nogi na podwyższeniu) 4 serie / 45 sec / powtorzen max (w goornej fazie przytrzymaj troche aby ponapinac bardziej)
m. skośne brzucha ( te po bokach)
- unoszenie nóg leżac na boku ( raz jeden raz na drugim) 3-4 serie (na kazdy bok)/ 45 sec/ powt. max



II DZIEN
KLATKA
- wyciskanie na skosie serii 4 / 90 s / 20/15/15/12
- przenoszenie hantla za glowe leżąc serii 4 / 60-90 s / 20/15/10
BARKI
- wznosy sztangi do brody serii 4-5 /60 s / 20/15/12/10
- unoszenie hantli w opadzie w gore serii 3 / 60 s / 20/15/10
(przednie czesci barkow narazie darujemy sobie, gdyz pracuja przy klacie i styknie )
BRZUCH
- wznosy nóg do pionu (leżac na plecach) serii 4 / 45s/ powt max ( powolny rooch)
- skrętoskolny ( spiecia ale lewym lokciem do prawej nogi i na odwroot) serii 4 / 45 s / max


III DZIEN
PLECY
- sciaganie drazka gornego do klatki 3x 15-10
- wiosłowanie hantelką jednorącz w oparciu o np. pufe serii 4-5 / 90 s / 20/15/15/12/12
- wznosy tulowia z opadu ze sztangielkami w dloniach (nogi ugiete lekko w kolanach) serii 4 / 90 s / 20/15/15/15
RAMIONA
bicpes w superserii z tricepsem (czyli konczysz cos na bicepsik i odrazu zabierasz sie za tricepsik i potem dopiero przerwa )
1 bic- uginanie przedramion ze sztangiklami w dloniach stojąc serii 4 / 90 s / 20/12/12/12
1 tric francuskie prostwanie stojąc serii 4 / 90 s / 20/12/12/12
BRZUCH
- wznosy nog do pionu 4x max
- spięcia 4x max

MOJE UWAGI : plan zaciężki dla kobiety, wg mnie lepszy byłby trening cykliczny michaila dla kobiet A oraz aeroby + dieta
Co wy o tym sądzicie ??

Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2005-07-11 20:03:49

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli ładna ta koleżanka to ja bym ją mógł osobiście doszlifować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
prosze o konkretne odpowiedzi poniewaz chce aby kumpela nie straciła kobiecych wdzieków...

Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2005-07-11 20:14:13

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13784
Wydaje mi sie ze nie bedzie jej sie chcialo tak katowac na silce. Spokojnie wystarczy dieta na redukcje i aeroby tylko musi sie do tego przylozyc. Odradz jej ten trenig wg mnie nie ma to sensu. Pozdro

http://www.sfd.pl/temat192921/  -Ile powtorzen na mase sile itd.

http://www.kulturystyka2.fora.pl/ - nowe forum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
podwieszam ...

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Daj coś o samej zawodniczce - staż, typ budowy, poprzedni trening, aktywnośc itd.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
staż :tydzien
aktywność fizyczna: 3x w tygodniu siatkówka w szybkim tempie
typ budowy: nie za gruba nie za chuda taki sredni typ, nie zatłuszczony
poprzedni trening : nie było ...

Własnie myslałem ze Twój trening Michail Grupa cykliczna dla pan A najbardziej by dla niej odpowiedał, a nie takie katowanie jak w tym planie. Co o tym sądzisz ??

Pozdrawiam

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Napisz cos więcej o tej siatkówce.

To wyczyn?
Plaża?


Jaki jest cel główny treningu?

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
Treningi w szkole(ale przez wakacje nie ma) więc ma dużo czasu i postanowiła zacząc chodzić na siłownie 3x w tygodniu.
Gra polegała na tym iż był rozgrywany mecz treningowy podczas którego było sie ciągle w ruchu. Treningi były cos koło 2h.

Jej celem jest redukcja tkanki tłuszczowej oraz lekkie zarysowanie mięśni dla estetyki.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Czyli rozumiem, że mamy czas do końca sierpnia i czasu w tygodniu do bólu?

Innych aktywności zero?

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
od czasu do czasu biega ok 45 minutek pod wieczór a tak to nie ma wysiłku raczej .. jak to w wakacje kazdy odpoczywa

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening do ocenki:)

Następny temat

Ektomorfik - regeneracja

Wiecej